אופה מהלב – טיפול רגשי בסדנאות בישול ואפייה בשילוב NLP

ענבל לוטטי מאשדוד היא אמא ל-4 מתוקים, קונדיטורית ובשלנית מהלב, בעלת בלוג באינסטגרם העוסק בבישול ואפייה ומנהלת קבוצות בישול בוואטספ אפ ובפייסבוק עם מאות משתתפות. עכשיו היא מקדמת מיזם חדש, בו היא משלבת טיפול רגשי והנחיית הורים בשיטת NLP - באמצעות אפייה ובישול! כל הפרטים בכתבה >

image 558 imageתגובות imageהדפסה
article

ענבל לוטטי (צילום: אגם לוטטי)

לוטטי (41, נשואה +4) למדה בבית ספר ‘תדמור’ בהרצליה ואוחזת תעודת קונדיטורית עוד משנת 2010. מאז היא משתתפת בהשתלמויות בישול ואפייה בארץ ובחו”ל ומנהלת את הקייטרינג החלבי שלה ‘קולינריו’. כמו כן היא אולי מוכרת לכם מרשת “קופיEAT” שפתחה וניהלה וממסעדת ‘קאסה דל פפה’ באשדוד מזה כ- 20 שנה.

 

עכשיו היא עושה צעד קדימה ומתחדשת בסדנאות בישול ואפייה שכל מטרתן לשלב בין טיפול ופאן, בין אם לילדים ונוער ובין אם שילוב של סדנה חוויתית להורים יחד עם הילדים. אורך הסדנא תלוי בקבוצות גיל, בסוג בטיפול ובסדנה שתיבחר, אבל כבר ניתן לומר שמשך הסדנה יהיה מינימום שעה ועד 3 שעות בקבוצות גדולות ואם תהיתם, את התוצרים בעיקרון לוקחים הביתה כי אלה הם ההצלחות שלכם ותוכלו לקבל עליהם פירגון גם בבית.

 

 

sss

לבשל ולצמוח ביחד בסדנאות של ענבל לוטטי

למי הסדנאות מתאימות?

“סדנאות וטיפולים אחד על אחד, סדנאות הורים וילדים לחיזוק הקשר, טיפולים רגשיים דרך אפייה ובישול – לילדים ובני נוער בדגש על העצמת הילד והעלאת הביטחון העצמי דרך הצלחות. כמו כן, עבודה על התפרצויות זעם וכעסים דרך המטבח שלי עם נגיעה בכל חומרי הגלם המתאימים וגם עבודה על חרדות ופחדים”.

 

מבחינת גילאים?

“לילדים באופן עצמאי מגיל 7-8, הורה יחד עם ילד מגיל 4-5, בני נוער בגילאי 12 עד 18 סדנאות יפות לגיל הבגרות, אמא /אבא וילד/ה לחיבור וגישור בגיל הבגרות. בכל האופציות ניתן לקיים טיפולים אחד על אחד וגם תהיה אפשרות בקבוצות של עד 10 משתתפים בכל פעם, כדי שעדיין יהיה אישי, חם ומכיל”.

 

 

 

רק לאחרונה השתתפה לוטטי בפסטיבל ‘קרם דה לה קרם’ בפסטיבל קרם דה לה קרם האדיר ביותר בו הרימה דוכן מימונה מרוקאי אמיתי עם מופלטות שבקיה והכל בעבודת יד ואפילו הקונדיטורית אור שפיץ עצרה לצלם ולהתפעל וכמובן פרגנה לה בסטוריז באינסטגרם שלה.

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות לענבל באינסטגרם שלה

צילום מסך אינסטגרם

imageעוד כתבות

בודק...