רוטשילד 30 אשדוד > יש קפה שכונתי חדש בעיר

בחודש יוני האחרון, נפתח בית קפה חדש בעיר, באופן אולי מעט מחתרתי אפילו (עוד לא ממש פרסמו משהו) שמציע קפה של בוקר החל מהשעה 07:00, מטבח מרענן ויצירתי ולא רק עם שני חבר'ה שפשוט החליטו ללכת על זה

image 3150 imageתגובות imageהדפסה
article

שכונתי וחדש - תכירו את רוטשילד 30

הקטע החדש – אם שמתם לב הוא בתי קפה שכונתיים שנותנים מענה לחבר’ה מסביב ולא רק – ברגע שתגיעו תבינו שיש ווייב קצת אחר- רגוע ושקט יותר, עם קהל שאולי אתם לא רואים בדרך כלל בבתי הקפה בהם התרגלתם לבלות עד כה.

ירין עמוס (27) אולי מוכר לכם עוד מימיו כטבח ב’פבלה’ ודור אלדר (30) – שני אשדודים צעירים מנהלים יחד את המקום כשעמוס אמון על כל מה שיהיה לכם טעים ואלדר על שיהיה לכם נעים >

השניים מכירים מגיל ממש צעיר – עבדו יחד במסעדת ‘פרימור’ בקניון סי-מול והפכו לשותפים… אלדר עבד כמלגזן למשך תקופה ועמוס עבר למטבח בפבלה. במשך כל התקופה הם ידעו שהם בקטע של לפתוח מקום משלהם… אחרי שאדריכל יצר להם הדמיה של המקום הם החליטו לרוץ על זה – המקום היה בעבר קונדיטוריה… הפכו את המקום לבית קפה, שינו את צורת העבודה והקונספט ומשם התחילו לרוץ.

sss

שני חברים יצאו לדרך (צילום: חנבו אמר)

בתפריט תמצאו ארוחות בוקר, מאפים, פסטות שונות ועוד… בגדול התפריט מתחלף לפני מצב הרוח אבל אל תפספסו את הפרנצ’ טוסט והטוסט אבוקדו, שבאופן לא רשמי הוכרזו כמנות הדגל.

את הכל הם מייצרים מידי יום במקום,  הקפה הקר יבוא לכם מדליק, יש גם בירה מהחבית, ואם ייכנס לכם יין סביר להניח שרק מאיך שהוא מוגש תהיו מבושמים… בקיצור, קפצו להתפנק.

יין ואווירה. רוטשילד 30 (צילום: חנבו אמר)

קבלו טעימה מהמנות (צילום: גל זהבי)

כבר יש חולצות וכוסות למקום וזו רק ההתחלה – החבר’ה במקום מדברים וחיים מיתוג גרפי, ודי מהר תרגישו את הסטייל המיוחד שלהם גם ברשתות וגם במקום עצמו.

שעות פתיחה

א’-ה’ 07:00-23:00

שישי – 07:00- שעה לפני כניסת השבת

לוקיישן > רוטשילד 30 אשדוד (אם לא היה ברור עד כה)

imageעוד כתבות

בודק...