ממלא מקום: אלי בר יוסף מונה למנכ”ל הזמני של נמל אשדוד

דירקטוריון נמל אשדוד מינה את אלי בר יוסף שכיהן עד כה כסמנכ"ל הלקוחות בחברה, לממלא מקום מנכ"ל הנמל - במקום משה (שיקו) ז'נה שהתפטר מתפקידו שבוע שעבר. בנוסף, הוקמה ועדת איתור מנכ"ל חדש בראשות יו"ר הדירקטוריון אורנה הוזמן בכור, שכבר עתה אישרה 2 מינויי סמנכ"ל חדשים

image 200 imageתגובות imageהדפסה
article

 

יש ממלא מקום: אלי בר יוסף – מי ששימש בתפקידו עד היום כסמנכ”ל לקוחות, מונה ע”י דירקטוריון הנמל בראשות היו”ר אורנה בכור-הוזמן להיות ממלא המקום הזמני בתפקיד מנכ”ל הנמל – במקומו של משה (שיקו) ז’נה שהתפטר מתפקידו שבוע שעבר, על רקע חילוקי הדעות המתוקשרים בינו לבין דירקטוריון הנמל, בראשון הוזמן-בכור.

 

בר יוסף, תושב הוד השרון, עובד בנמל בתפקידו הנוכחי מאז שנת 2010, ונחשב איש מקצוע רציני ויסודי, אם כי לדברי גורמים בנמל – ברור לכל כי הוא משמש בתפקידו הנוכחי כממלא מקום – עד למציאת מועמד מוסכם ע”י ועדת האיתור שהוקמה ע”י הדירקטוריון.

 

“בר יוסף מגיע מתחום קשרי הלקוחות ועשה שם עבודה טובה, אולם הוא לא מכיר את העבודה התפעולית וממילא לא יהיה לו מנדט לחולל שינויים בפרק הזמן הקצוב”, אומר גורם בכיר בנמל שאף מוסיף ביקורת מרומזת על הדירקטוריון: “היה נכון מקצועית אם היו משאירים את ז’נה (המנכ”ל המתפטר) להישאר בתפקידו עוד מספר חודשים, על מנת לחפוף כמו שצריך את המנכ”ל הבא, מי שזה לא יהיה”.

 

הדירקטוריון מצדו, לא מבזבז זמן, ולצד הקמת ועדת האיתור למנכ”ל החדש – אישר כבר מינויים של שני סמנכ”לים חדשים – לתפקיד סמנכ”ל הכספים מונה דניאל סמידוברסקי, מנהל חטיבת הכספים בבנק איגוד. יגאל מקדשי מונה לתפקיד סמנכ”ל תפעול.

 

 

**תמונה ראשית: צילום פייסבוק

imageעוד כתבות

imageתגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בודק...