מנכ”ל נמל אשדוד מודיע על התפטרותו: “עבודתי נהפכה בלתי אפשרית”

על רקע הפקק מחוץ לנמל והביקורת הציבורית ההולכת וגוברת, ולאחר שורה של חיכוכים והתנצחויות בין דירקטוריון נמל אשדוד בראשות היו"ר אורנה הוזמן-בכור – לבין מנכ"ל הנמל משה (שיקו) ז'נה, הבוקר הגיש ז'נה את התפטרותו מתפקיד המנכ"ל. במכתבו מאשים ז'נה את הדירקטוריון והעומדת בראשו בהפרעה למהלך עבודתו: ״הדירקטוריון מחבל בעבודה שלי ובתחרות בענף״

image 221 imageתגובות imageהדפסה
article

אורנה הוזמן-בכור ומשה ז'נה (יח"צ)

זה היה באוויר: המתיחות בחודשים האחרונים בין יו”ר דירקטוריון נמל אשדוד אורנה הוזמן-בכור, לבין מנכ”ל הנמל משה (שיקו) ז’נה , שחלקה התנהלה גם באמצעות התקשורת, הביאה את האחרון להודיע היום כי הוא מתפטר מתפקידו כמנכ”ל הנמל.

 

במכתב ההתפטרות שהגיש היום כותב  ז’נה כי “היכולת שלי לבצע את תפקידי כמנכ”ל נמל אשדוד נהפכה לבלתי אפשרית. התנהלות הדירקטוריון ויושבת הראש בפרט לא מאפשרים לי כמנכ”ל הנמל לבצע את עבודתי ולהוביל את הנמל לקראת התחרות שבפתח”

 

 

מתוך מכתב ההתפטרות של מנכל הנמל (טוויטר ליאל קייזר)

 

הדירקטוריון קיבל את ההתפטרות ואיחל לו בהצלחה. ועדת האיתור למציאת מנכל חדש החלה בעבודתה.

כאמור, המתיחות בין המנכ”ל לדירקטוריון הגיעה לטונים גבוהים, כאשר רק לאחרונה יצא מכתב מאת הדירקטוריון כנגד ז’נה, בו הוא הואשם באחריות לניהול הכושל של הנמל לאחרונה, כאשר במקביל העומדת בראש הדירקטוריון הביעה את מורת רוחה על העובדה כי בתקופה שכזאת, בחר המנכ”ל להגיש מועמדותו לתפקיד מנכ”ל חברת חשמל, מבלי לעדכן את הדירקטוריון.

imageעוד כתבות

בודק...