לכבוד ט"ו באב: סיפורי האהבה האשדודים הכי רומנטיים שיש

יום אהבה העברי, הלוא הוא ט"ו באב, הוא מועד בו הזוגות המאוהבים חוגגים בדייט רומנטי, נסיעה לחופשה או במחווה יפה. אך כמובן שאי אפשר להעביר את היום מבלי לשמוע על סיפורי האהבה של כמה זוגות אשדודים, שאפילו הבמאי הטוב בעולם לא היה יכול לחשוב על יצירתיות שכזו. החלטנו להביא לכם 5 סיפורים אמיתיים, מקוריים, מרגשים ומצחיקים, שהאהבה הגיעה אליהם בדרכים ייחודיות. אז תכינו כוס יין, תדליקו נר ריחני, תעמעמו את האורות ותסחפו לתוך הסיפורים הכי רומנטיים בעיר

image 1126 imageתגובות imageהדפסה
article

דרכים רבות לאהבה (תמונה: PIXABAY)

"מַ֣יִם רַבִּ֗ים לֹ֤א יֽוּכְלוּ֙ לְכַבּ֣וֹת אֶת־הָֽאַהֲבָ֔ה וּנְהָר֖וֹת לֹ֣א יִשְׁטְפ֑וּהָ" (שיר השירים ח פסוק ז) מכירים את השאלה הפופולארית :"נו, אז איך הכרתם?", אז אולי נכון להיום התשובה תהיה "הוא שלח לי הודעה באינסטגרם" או "הוא עשה לי עוקב בטיקטוק" טוב נו, ככה זה בדור של היום. אבל פעם, לפני הרשתות החברתיות, ההיכרות הייתה יותר פשוטה, יותר טובה ויותר איכותית. אז לכבוד יום האהבה העברי שחל היום – ט"ו באב, הבאנו לכם חמישה סיפורי אהבה של זוגות אשדודים שהכירו בדרכים הכי מקוריות שיש. 

 

תכירו את הזוג הראשון – ענת וגידי בן אבו: "טעות במספר"

 

באחד מימי שישי של תחילת שנות ה-2000, ענת המושבניקית שהייתה אז בת 24, התכוונה להקיש את מספרו של חברה הקרוב בסלולרי שלה כפי שהייתה רגילה. אך באותו היום, במקום להקיש בסוף את הספרות 31 הקישה 13 ומהצד השני עונה בחור שאומר לה "גברת זו טעות במספר". היא לתומה, חשבה ש"מסתלבטים" עליה. היא חייגה שוב, וטעתה (שוב!) והקישה במקום 31, את המספר 13. אותו בחור מהקו השני עונה לה שוב :"טעות במספר" רק שהפעם הוא הוסיף את המשפט הבא: "אבל אם את מחפשת להכיר בחור חמוד, אשמח שנפגש". ענת לקחה את הסיטואציה בצחוק אך בכל זאת זרמה עם הדברים והם קבעו פגישה. כל אותה העת חשבה בליבה :"מה הסיכוי? מה הסיכוי שבאמת זה רציני ויצא מזה משהו?". הם נפגשו בבית הקפה המסעדה "שאנטי", וברגע הראשון שגידי ראה את ענת אמר לה :"את תהיי אשתי" והיא בתגובה גיחכה וענתה: "אני בקושי מכירה אותך, איך אשתך?".

 

 

לאחר 4 חודשים, הם יצאו לארוחה ב-"בורגראנץ'" בקניון הסיטי. בעודם אוכלים את המטוגנים ולוגמים מהשתייה, גידי מרים טבעת בצל ושואל :"התנשאי לי?" והיא בתגובה למעשה המצחיק עונה: "כן!" כנראה שרצה לבדוק את תגובתה להצעה האמיתית שהגיעה בדיוק בעוד שלוש, שתיים אחת…והרי טבעת יהלום נוצצת! לאחר שנה – נישאו זה לזו ולאחר 7 שנים הגיעה בתם הבכורה ומאז חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.

 

 

sss

הזוג המאוהב ענת וגידי בן אבו בחתונתם

תכירו את הזוג השני – אורית ודניאל ממן: "זכיתי בפרס הגדול בלוטו!" 

 

לפני כ – 25 שנה, אורית עבדה בדוכן הגרלות של "מפעל הפיס" בקרית גת. היא הייתה רגילה לראות הרבה עוברים ושבים ולעיתים קרובות גם היו מנסים להתחיל איתה. יום אחד, כאשר הגיע דניאל האשדודי בן ה-29, שהיה אז סוכן של ספק הסחורה לדוכן בו עבדה אורית, ניסה אף הוא לבקש את מספר הנייד שלה כדי להתחיל איתה, אך היא סירבה. לאחר כמה ניסיונות מצידו ומפגשים אקראיים שוב ושוב עקב עבודתם יחד, החליטה להזמין אותו לערב באולינג יחד עם חברותיה.

 

באותו הערב, דאגה אורית שהחברות לא יגיעו, כדי שתוכל להיות לבד עם דניאל, שכבר התחיל למצוא חן גם בעיניה. כעבור 4 חודשים, החלו השניים המאוהבים לדבר על חתונה. עם הזמן, הדיבורים הפכו למעשים ותוך שנה ו-8 חודשים כבר נישאו זה לזו והביאו את ארבעת בנותיהן המקסימות. 

 

"אני לגמרי מרגישה שזכיתי בפרס בגדול בלוטו! אנחנו משפחה אשדודית בנשמה, אנשי ים שאוהבים מאוד את העיר ומקומות הבילוי כאן". 

 

את ט"ו באב הם יחגגו כנראה באחת המסעדות האהובות עליהם בעיר, אורית: "אנחנו מאוד אוהבים לשבת ב "ברבריני" מקום מומלץ מאוד עם אוכל ושתייה משובחים!"

 

 

ההורים המאוהבים אורית ודניאל ממן וארבעת בנותיהן

תכירו את הזוג השלישי – כנרת ומשה טלקר: "הבחור מהשכונה"

 

פעם, חבורות הנוער והצעירים היו יורדים תחת בלוק המגורים ונפגשים יחדיו להעביר את הזמן. משה שהיה אז בן 20, נפגש כהרגלו עם חבריו בשכונה. כנרת, הייתה אז רק בת 14 וחצי ולא הכירה כלל את משה, למרות שהתגורר בניין לידה. יום אחד, היא הסתובבה עם חברותיה מהשכונה, כשלפתע מבחינה דווקא במשה מבין כולם – והחלה להרגיש פרפרים בבטן. היא בדקה אודותיו דרך החברים המשותפים וכך הם החלו לדבר ביניהם ולהכיר. משה היה נוהג לחכות לה ליד הבית כאשר היא הייתה חוזרת מבית הספר "זה היה בחורף, כל הזמן רמזתי שקר לי והוא היה נותן לי את הז'קט שלו" מספרת כנרת עם חיוך רחב. "ואז ערב אחד, כשטיילנו נתתי לו נשיקה". ככה המשיכו יחדיו הזוג המאוהב להיפגש כאשר היו מבלים להם בקולנוע הישן ברובע א' או הולכים להם לחוף התאילנדי.

 

כעבור 4 שנים, התחתנו והביאו לעולם את ארבעת בניהם "אנחנו עדיין מתגוררים בכיכר סיגל, בדירה שהייתה של ההורים שלי, כאן הכל התחיל, וכאן הקמנו את משפחתנו".

 

בתאריך 16.8 כנרת ומשה חוגגים 24 שנות נישואין(!) – אנחנו מאחלים להם המון מזל טוב ושיזכו לעוד הרבה שנים מאושרות ביחד!

ההורים המאוהבים כנרת ומשה טלקר וארבעת בניהם

תכירו את הזוג הרביעי – אליאור וחיים וסקר: "חלום שהתגשם"

 

אל אשדוד מגיעים במיוחד תושבים ממקומות שאין בהם ים כמו – מושב נחושה ליד בית שמש. שם, גדלה אליאור כל חייה והייתה נוהגת להגיע לביקורים בעיר אשדוד יחד עם משפחתה. כבר אז, הרגישה חיבור קוסמי לעיר, ובעודה ילדה קטנה החלה מתריעה בפני משפחתה "כשאהיה גדולה – אני אגור באשדוד!". עברו השנים, וכאשר הייתה בת 22, החלה לעבוד בבית ספר אזורי ליד המושב כמתגברת בכיתות. במסגרת עבודתה במקום, יצרה קשר חברות קרוב עם אחת המחנכות. הן דיברו על הכל, סיפרו זו לזו חוויות, נעזרו אחת בשנייה והיו באמת חברות קרובות. אך דבר אחד שמרה חברתה של אליאור בסוד במשך שנה(!)- העובדה שיש לה אח רווק.

 

לקראת סוף שנת הלימודים, שאלה חברתה של אליאור :"תגידי, את פנויה?" וזו ענתה :"כן, למה יש לך מישהו להכיר לי?" -"כן, את אח שלי". אליאור הייתה מופתעת מהעובדה שיש לה אח ומצד שני גם מההצעה המרגשת לשידוך. "מה יש לך אח?" שאלה אותה והבינה לפתע שכנראה במשך שנה עברה מבחני התאמה אישיים על ידי גיסתה לעתיד שאותם כאמור- עברה בהצלחה.

 

מספרי הנייד הועברו זה לזו וכך החל הקשר להתחזק במשך שנה בין ביקורים ושבתות במושב לבין ביקורים ושבתות באשדוד. לאחר שנה קיבלה אליאור הצעת נישואים והם נישאו זה לזו באולמי "בלו קאסל" באשדוד מול הים כמו שחלמה כל החיים.

 

היום הם מתגוררים כאן בעיר יחד עם 2 בניהם והנה העובדה שחלומות לפעמים מתגשמים!

 

 

הזוג המאוהב וסקר

תכירו את הזוג החמישי והאחרון חביב – עדן ומוטי קדוש: "לאהבה עיתוי משלה"

 

הסיפור של עדן ומוטי קצת שונה, כל אחד מהם כבר היה נשוי בעברו, ולעדן אף יש ילד אחד מנישואיה הקודמים. לשניהם – הנישואים הראשונים לא ממש צלחו והם מצאו עצמם במה שנקרא "פרק ב" בחיים. עד אותה נקודה הם לא הכירו אחד את השנייה כלל וכלל אך מסתבר שהיה להם הרבה במשותף. בתקופה לאחר גירושיה של עדן, חברתה הטובה ביותר עוד מגיל 14, עבדה עם בחור בשם מוטי שידעה שגם הוא בדיוק התגרש וחשבה על לנסות לשדך ביניהם. יום אחד היא שאלה את עדן "את תהיי מעוניינת להכיר איזה בחור חמוד?" עדן שגירושיה עוד היו טריים, הייתה קצת חששנית בהתחלה, אך החליטה לתת לזה צ'אנס "תנסי מה אכפת לך?" אמרה לה חברתה.

 

לאחר העברת מספרי הניידים וכמה התכתבויות ושיחות טלפוניות, עדן ומוטי נפגשו לדייט ב"קפה ג'ו" שהיה דאז במתחם ה"סטאר סנטר". מאז, הקשר ביניהם הלך והתחזק, עברו לגור ביחד והם כבר 5 שנים מטפחים זוגיות רומנטית, אוהבת, מכילה ומחבקת, ובעזרת השם חושבים גם על הרחבת המשפחה!

 

"אנחנו תמיד אומרים שכנראה הינו צריכים לעבור את כל מה שעברנו בשביל להגיע לרגע הזה, של לפגוש אחד את השנייה ולחיות את החיים שאנחנו חיים כרגע" מספרת עדן "בואי נגיד לשנינו הנישואים לא היו פשוטים היו הרבה קשיים בדרך, וכנראה זה מה שהיה צריך לקרות. וכרגע אנחנו מוצאים נחלה אחת אצל השנייה – כל דבר בזמנו!" 

 

את ט"ו באב הם יחגגו בדייט רומנטי ב"ג'פניקה" המסעדה האהובה עליהם, ואנחנו מאחלים להם את כל הטוב שבעולם!

 

 

 

הזוג המאוהב עדן ומוטי קדוש

imageעוד כתבות

baner

המקעקע האשדודי שכבש את סרי לנקה: תכירו את בר מלול

21:20 | 27/05/2024
baner

בזכות ולא בנס: הסורגת מאשדוד - מלאני בנס, תייצג את ישראל באיטליה

17:52 | 22/05/2024
baner

חיבור סביב הכדור: האחים המאמנים יוני וראובן דרעי

12:12 | 16/05/2024
baner

הופכת בנאלי לסקסי: הצלמת האשדודית שמתעדת בסתר את הבליינים בעיר

12:44 | 18/04/2024
baner

ילד פלא: שרון ברק בן ה-10 מאשדוד מככב על מסך הטלוויזיה ובקולנוע

12:01 | 22/03/2024
baner

הפסקדו והפארינו: כוכבי הקולינריה של מגזין האוכל 2024

13:20 | 17/03/2024

imageהמלצות נוספות

sss

המקעקע האשדודי שכבש את סרי לנקה: תכירו את בר מלול

‫חן בוקר‬‎ אמר

21:20 | 27/05/2024

sss

בזכות ולא בנס: הסורגת מאשדוד - מלאני בנס, תייצג את ישראל באיטליה

יניב יוסיף-אור

17:52 | 22/05/2024

sss

חיבור סביב הכדור: האחים המאמנים יוני וראובן דרעי

‫חן בוקר‬‎ אמר

12:12 | 16/05/2024

imageעוד כתבות

baner

המקעקע האשדודי שכבש את סרי לנקה: תכירו את בר מלול

21:20 | 27/05/2024
baner

בזכות ולא בנס: הסורגת מאשדוד - מלאני בנס, תייצג את ישראל באיטליה

17:52 | 22/05/2024
baner

חיבור סביב הכדור: האחים המאמנים יוני וראובן דרעי

12:12 | 16/05/2024
baner

הופכת בנאלי לסקסי: הצלמת האשדודית שמתעדת בסתר את הבליינים בעיר

12:44 | 18/04/2024
baner

ילד פלא: שרון ברק בן ה-10 מאשדוד מככב על מסך הטלוויזיה ובקולנוע

12:01 | 22/03/2024
baner

הפסקדו והפארינו: כוכבי הקולינריה של מגזין האוכל 2024

13:20 | 17/03/2024
WordPress Ads