מחווה מרגשת: גולשי אשדוד ינציחו היום את זכרו של עומר צדיקביץ', שנרצח בשבעה באוקטובר

היום (שישי 29.3) החל מהשעה 10:00 בבוקר תקיים העמותה לקידום...

מאור לוי |

06:03 , 29/03/2024

גיוס התרומות החל: מיזם "זה מהלב" פסח 2024 יוצא לדרך

המיזם החברתי שמסייע למשפחות בחגים באשדוד כבר יותר מעשור, החל...

‫חן בוקר‬‎ אמר |

12:29 , 28/03/2024

icon בקהילה

בישולים אשדודיים: נכנסים למטבח של עדן ומרינה טל

זה כבר ידוע שאשדוד היא קיבוץ גלויות. לכל אחד ואחת יש את האמא, סבתא או אבא עם המתכונים הייחודים ביותר. לכן, החלטנו בכל סופ"ש לתת מקום של כבוד למתכונים מהבתים של כולנו והפעם: יוצרת התוכן עדן טל, משתפת אותנו במתכון לתבשיל מושלם לסוף השבוע של אמא מרינה. רוצים להשתתף גם כן במדור? כתבו לנו ברשתות החברתיות

קול הלב של אבא: "במשמרת שלי – כל ישיבת מועצה תיפתח עם עדכון בנוגע למצב בגני הילדים בעיר"

שום דבר בחיים לא הכין את מאיר בן חמו ואשתו לרגע בו הבינו כי בתם הקטנה, היקרה להם מכל – נפלה קורבן להתעללות ע"י הסייעת בגן. כעת בראיון נוגע ללב הוא מספר על החודשים הקשים ("הסיפור הזה גרם לי לאבד אמון בבני אדם"), התמיכה בין ההורים ומטה המאבק ("כל מי שמתעללת תדע שלא יהיה לה שקט"), ובעיקר – כיצד הוא לוקח את המקרה הזה איתו אל הבחירות הקרובות למועצת העיר, עם רשימת "קול הלב" אותה ייסד סבו, הרב אליהו בן חמו ז"ל ("מהיום שסבא נפטר – אין אוזן קשבת בעירייה"). "מבחינתי, כל ישיבת מועצה תיפתח עם עדכון מה נעשה בנושא הילדים שלנו בגנים. במשמרת שלי דברים כאלה לא יקרו, והמושג "נציג ציבור" יחזור לקבל משמעות אמיתית".

היזם צחי אבו: "ניסו לסחוט אותי להפוך את מתחם פלדות לדיור לחסידות גור בלבד"

היזם ואיש העסקים עו"ד צחי אבו מאשים הערב כי גורמים פוליטים חרדיים, בגיבוי ראש העיר הנוכחי ד"ר יחיאל לסרי – ניסו למעשה "לסחוט" אותו על מנת לגרום לו להפוך את מתחם פלדות הסובל עשרות שנים מהזנחה פושעת – למתחם דיור עבור אנשי חסידות גור בלבד. "על אף שהתחייבתי לעיריה לכל דרישה שלהם, חסידות גור ואגודת ישראל יחד עם לסרי התנגדו בשל רצונם שמתחם פלדות ישווק לחרדים בלבד". הפרויקט אושר בותמ"ל למרות התנגדויות חברי מועצת העיר החרדים-אשכנזים והתנגדות ראש העיר, ומקץ 15 שנות סבל – העבודות יחלו בחודשים הקרובים. עו"ד אבו סיים את הודעתו ב"איחולי הצלחה" ללסרי "בדרכו החדשה", רמז לתמיכתו של אבו במועמדים אחרים לראשות העיר בבחירות הקרובות

צפוף בחוף: במגזר החרדי מתלוננים על עומסים כבדים בחוף המופרד

סוגיית הצפיפות בחוף הים הנפרד לציבור הדתי והחרדי באשדוד עולה לכותרות שוב. מאז שהחלה חופשת "בין הזמנים", הצפיפות בחוף הים שוברת שיאים וגובלת בסכנת נפשות. לטענתם, החוף המופרד בעיר צר מלהכיל את כל האנשים החפצים להתרחץ בו וכעת הם דורשים הקצאה רחבה יותר, כיאה לחלקם היחסי באוכלוסיית העיר. יו"ר ש"ס וסגן ראש העיר אבי אמסלם: "יש צורך דחוף ובהול בחוף נוסף, לאשדוד יש 7 חופים מוכרזים ורק 1 קטן וצר משמש ציבור המונה כמעט 30 אחוז מאוכלוסיית העיר". מנגד, חבר המועצה עו"ד חנוך דרך-ארליך טוען: "בשביל 20 יום שימוש בשנה לא הורסים חוף. רוב האנשים לא תושבי העיר"

"זה חלום שהתגשם": בשישי אירוע השקה למותג האופנה האשדודי שמטריף את הסלבס

השותפים שחר ג'נה (29) ואביב טל (24) סללו את דרכם יחד מאימוני כושר לחנות בגדים ומותגים, ולאחר חמישה חודשים של חשיבה, ייצור והשקעה הם משיקים עכשיו את המותג הפרטי שלהם- "קיופיד קיקס", עם סגנון יחודי ומקורי שסוחף אחריו צעירים מרחבי הארץ וגם לא מעט סלבס מוכרים. ההשקה תהיה במסיבה מושקעת ונוצצת בשישי הקרוב. שחר: "זה חלום שמתגשם לראות את השם של החברה שלנו כמותג, עשינו את זה!"

פסטיבל חלון לים התיכון 2023- מי האמנים שיופיעו ואילו כבישים ייחסמו?

אירוע השיא של קיץ 2023- פסטיבל "חלון לים התיכון" יתקיים היום ומחר, בימים ד'-ה' (16-17/8) – והשנה, יארח הפסטיבל את האמנים הישראלים הכי חמים שיש: נועה קירל, עדן בן זקן, אודיה ועוד. שריינו ביומן, הכניסה ללא עלות

"הלב של האנשים נשבר": תחושות קשות בקרב מתפללי בית הכנסת הגאורגי

ברביעי בערב, אלמונים פרצו באישון לילה לבית הכנסת הגיאורגי שברחוב שלום שבזי ברובע ה', בחיפוש אחר סכומי כסף, דברי ערך וגניבת ספרי התורה היקרים ששווים מאות אלפי שקלים. הפורצים, שטרם נתפסו, השאירו אחריהם הרס רב ופגעו בקדושת המקום ובעיקר בליבם של המתפללים בבית הכנסת. גיא מיכאלי, אחד המתפללים, שיתף ברגשותיו הקשים: "ההיכל הקדוש הוא הלב של חלק מהאנשים והוא נפגע". כעת יוצא לדרך קמפיין גיוס תרומות לשיקום הנזק הרב שנגרם לבית הכנסת – פרטים בכתבה

בפעם השנייה: תחרות הגלישה לזכרו של איתי מור ז"ל יוצאת לדרך

בימי שישי של חודש יולי- אוגוסט, תוכלו לפגוש בחוף 'סבביתה' הנמצא בשפך נחל לכיש, את חבריו ומשפחתו של איתי מור ז"ל, המקיימים לזכרו תחרות גלישה נושאת פרסים בשנה השנייה ברציפות. איתי, הזכור לחבריו ומשפחתו עם גלשן ביד בכל עת, נרצח על ידי שכנו לפני 5 וחצי שנים והשאיר אחריו אישה ו-4 ילדים: "הוא היה פותח את החלון ובודק אם יש רוח ואת מצב העננים, ומחליט אם לצאת לגלוש" מספרת אישתו, עמית.

קבלת שבת – איגור וולק

איגור וולק, הידוע בכינויו "לוקו" נמצא במערכת יחסים ורגע לפני שהשבת שלו יוצאת לדרך, תפסנו אותו לשיחה על החיים. וגם: מי הדביק לו את הכינוי ומדוע? שבת שלום.

נציג חברת הולמס פלייס: "ראש העיר לא רוצה לפתוח קאנטרי שיעבוד בשבת". האזינו לשיחה

בחודשיים האחרונים, ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי וסגנו איש העסקים גבי כנפו ציינו בכל מקום אפשרי כי הסיבה היחידה בגללה הקאנטרי עוד עומד נעול ושומם, היא מכיוון שהוא אינו מוכן מבחינת תשתיות ומבנה, אבל נציג מוקד שירות הלקוחות של הקאנטרי חושף את הבלוף בשיחה: "ראש העיר לא רוצה לפתוח קאנטרי שיעבוד בשבת. אם גם בנוב' הוא לא יפתח, אני אישית הייתי מבטל את המנוי". סגן ראש העיר שמעון כצנלסון: "כל ההצגה במועצת העיר הייתה בלוף אחד גדול – מדובר במאבק פוליטי מובהק שמתנהל על גבם של התושבים." חבר המועצה חנוך דרך-ארליך: "האמת ידועה וברורה. ראש העיר יחיאל לסרי שיקר, משקר וישקר". האזינו לשיחה

צבעוני, מוזיקלי ומזמין: שוק הלילה שוב נחל הצלחה

שוק הלילה הססגוני אשר זכה מספר פעמים להצלחה מסחררת, כשהביא אליו אלפי מבקרים מהעיר ומחוצה לה, המשיך גם אמש לספק חוויית קניה מיוחדת לציבור שנהנה מכל מה שהשוק התוסס הציע. קונספט 'מחנה יהודה' הגיע לאשדוד ונראה כי תושבי רובע ו' וסביבתו יצאו מרוצים עד הגג. "האנשים, המאכלים, הריחות והקולות שתמיד מזכירים בית, עשו את שוק הלילה אמש למעניין ומותאם לכל המשפחה" נמסר מהיחידה לשכונות ותיקות.

למה בטו' באב הקרוב אני יוצאת לדייט עם אשדוד?: טור אישי

כן, יש לי אהבה בחיי, אבל אף אחת לא משתווה לאהבה לעיר שלי. למה? מה יש בה שכובש כל כך הרבה לבבות? טור אישי מלא ברומנטיקה, במיוחד לטו' באב.

קרובים לצלחת: אליפות עשירית לדולפיני אשדוד בכדורגל אולמות

זה היה מותח ולא פשוט בכלל, אבל דולפיני אשדוד השיגה אמש את אליפות הליגה בכדורגל אולמות לחירשים וכבדי שמיעה בפעם העשירית בתולדותיה. האדומים פיגרו כבר 3-1 בהפסקה, אבל הצליחו לבצע מהפך בהארכה בדרך לתואר הנכסף. כוכב הקבוצה שרון עדני, שכבש 'חמישייה' אמר: "אנחנו קבוצה שיודעת להגיע מוכנה לרגע האמת – הייתה חוויה אמש לשחק מול אולם מלא ואני מאד שמח על המשחק והיכולת שלי". אחרי החגיגות, הקבוצה כבר תהיה עם הפנים אל ליגת האלופות באירופה בפברואר 2024

בית לכל עכבר ומקלדת: פרויקט 'מחשב לכל ילד' ממשיך לצבור תאוצה

במהלך החופש הגדול, מישל ביטון ממחלקת התפעול בנמל אשדוד בשיתוף פעולה עם הנהגת ההורים המקומית, הוציא לדרך פעם נוספת את המיזם "מחשב לכל ילד": "הסיפוק עצום, כשאתה רואה את הילד מקבל את המחשב עם חיוך של מיליון דולר, או לראות את ההורים מאושרים עבור ילדיהם, ברגע שהם מבינים שחסכת להם כסף"

גם במוצ"ש: עשרות הורים במחאה מול הבית של "הגננת המתעללת"

כמו לפני שבוע וחצי, גם במוצ"ש נערכה מחאה של הורים זועמים המפגינים מחוץ לבית ברובע ט"ו בו נמצאת במעצר בית הגננת מחדרה חגית בוקרה, החשודה בהתעללות לכאורה בילדים קטנים חסרי ישע שהיו תחת השגחתה ואחריותה. עשרות הורים לילדים בגן, שזוכים לתמיכה מהורים נוספים מ"מטה המאבק" ומתושבי אשדוד שהגיעו להזדהות, ביניהם סגנית ראש העיר לשעבר שרון מרק שחיזקה את ידי ההורים במאבק החשוב

image עוד כתבות

"מילים בשלכת" - סינגל בכורה לגלית ערוסי פחימה

מערכת אשדודי |

12:57 , 23/03/2022

"משפט אחד ביום" - אירוע השקת הספר והקשר האשדודי

מערכת אשדודי |

12:28 , 12/04/2022

הפרקליטות אישרה: יצחק אספה ישוחרר ביום ראשון מכלא חרמון

מערכת אשדודי |

22:46 , 13/01/2022

WordPress Ads