מחווה מרגשת: גולשי אשדוד ינציחו היום את זכרו של עומר צדיקביץ', שנרצח בשבעה באוקטובר

היום (שישי 29.3) החל מהשעה 10:00 בבוקר תקיים העמותה לקידום...

מאור לוי |

06:03 , 29/03/2024

גיוס התרומות החל: מיזם "זה מהלב" פסח 2024 יוצא לדרך

המיזם החברתי שמסייע למשפחות בחגים באשדוד כבר יותר מעשור, החל...

‫חן בוקר‬‎ אמר |

12:29 , 28/03/2024

icon בקהילה

שוק לילה של רובע ו' חוזר שוב והפעם: בסימן 'יום האהבה'

שוק הלילה הססגוני של רובע ו', שהביא איתו אלפי מבקרים, חוזר והפעם בסימן טו' באב. ביום רביעי, ה-2 באוגוסט, תוכלו ליהנות מחווית השוק הכוללת קניות בדוכנים, טעימות, מופעי רחוב, פסלים חיים ועוד- במתכונת שוק מחנה יהודה הירושלמי

החלה של קלוד: הכירו את הפוד-טראק החדש שמשגע את חוף הקשתות

תושב העיר, קלוד בן עזרא, פתח לאחרונה "פוד-טראק" בחוף הקשתות, בו הוא מגיש לרוחצים והעוברים ושבים חלה עסיסית עם שניצל מתובל, שגורמת לכל אחד ללקק את האצבעות. והמחירים? שווים לכל כיס. "אני לא בא להתעשר, אלא רק מונע מאהבה. אני רוצה להתפרנס בשביל הכיף ושיהיה טוב לכולם". אמר לנו בן עזרא.

"חייו לא היו קלים, וכך גם מותו": מאות הגיעו לחלוק כבוד בהלויית אחיינו של ראש העיר – שלום (שלומי) ביטון ז"ל

בראשון בצהריים הובא למנוחות בבית העלמין באשדוד שלום (שלומי) ביטון ז"ל, ,תושב העיר שמצא את מותו הטראגי באירוע דקירות ברובע ב' בחמישי האחרון. מאות בני משפחה, חברים ומכרים ליוו בדרכו האחרונה את ביטון ז"ל, אחיינו של ראש העיר יחיאל לסרי. ספד לשלומי בנו, דן: " "אתה אבא שלי לנצח. היית גבר שבגברים ולימדת אותי כל מה שאני יודע, חייב לך הכל ולא אשכחך לעולם. אוהב אותך"

מהרו להירשם: ב-1 לאוגוסט ערב היפ הופ אשדודי אסלי במרכז "כיוונים"

אירועי ההיפ הופ באשדוד ממשיכים בכל הכוח – יובל שניידרמן מ-"חמסה 08" ובר אמסלם עושים זאת בפעם השנייה במרכז "כיוונים" ואתם מוזמנים להירשם, להגיע ולהנות ממיטב אומני היפ הופ מקומיים. בין האטרקציות הנוספות שיהיו: בר אלכוהול ועמדת פירסינג. 1 לאוגוסט, תרשמו את התאריך – פרטים להרשמה בכתבה

בישולים אשדודים: נכנסים למטבח של שושנה אזרצקי

זה כבר ידוע שאשדוד היא קיבוץ גלויות. לכל אחד ואחת יש את האמא, סבתא או אבא עם המתכונים הייחודים ביותר. לכן, החלטנו בכל סופ"ש לתת מקום של כבוד למתכונים מהבתים של כולנו והפעם: המתכון שעובר מדור לדור, מארגנטינה ועד לישראל- נכנסים למטבח של הרוקחת, האמא והסבתא הטרייה: שושנה אזרצקי. מעוניינים להשתתף במדור? שלחו לנו הודעה ברשתות החברתיות!

קבלת שבת – ניב בן אלי

ניב בן אלי (25) הוא מפיק מוזיקלי מקומי שעשה את הפריצה שלו בשנה האחרונה. יש לו אולפן באשדוד, הוא גר ברובע י״ב ובשבוע הבא הוא מפיק הופעת היפ-הופ ייחודית במרכז כיוונים. רגע לפני זה, תפסנו אותו לשיחה קצרה על "השבת האשדודית" שלו

לזכר המורה רפי חמאוי ז"ל: מרוץ אשדוד יוצא לדרך בפעם ה-38

מרוץ אשדוד, שסוחף אחריו רבים בכל שנה, יוצא לדרך בפעם ה-38 והפעם, יוקדש לזכרו של המורה ואיש הספורט, רפי חמאוי ז"ל. המרוץ יתקיים ב-24.10 וההרשמה כבר החלה. בני חזקיה, סמנכ"ל רשות הספורט העירונית: "אני קורא לתושבים לבוא ולהשתתף במרוץ החוויתי יחד עם המשפחה במקצה העממי".

הורים במאבק: הפגנה סוערת מול הבית בו נמצאת הגננת המואשמת בהתעללות

בשבוע שעבר, פורסמה בהרחבה בתקשורת הארצית פרשת 'הגן של חגית' בה מואשמת הגננת חגית בוקרה ושתי הסייעות שלה בהתעללות ובאלימות לכאורה כלפי ילדי הגן והפעוטון שבהנהלתה. הגננת והסייעת לריסה טמנוב נלקחו לחקירה ובבית המשפט פסק כי יישלחו למעצר בית. כעת, הגננת נמצאת בבית ברובע טו' בעיר ועשרות הורים הזועמים הגיעו להפגין מחוץ לבית. כוחות משטרה נערכו מבעוד מועד. אסתר דרור מאשדוד שהגיעה להפגין: "חשוב לי להעביר מסר להורים שהם לא לבד, ולקדם את חוק המצלמות לאלתר!"

הלן גלבר: "מתחייבת לבנות בריכות שחייה ברחבי אשדוד"

החום הכבד והמדוזות שמאיימות לסגור לנו את המפלט של חוף הים, מעלות שוב את הסוגייה הבוערת של היעדר מספיק הבריכות הציבוריות באשדוד. המועמדת לראשות העיר עו"ד גלבר מכריזה היום: "לא ייתכן שבקריית גת ואשדוד יש אותו מספר בריכות. אני מתחייבת לבנות בריכות ברחבי אשדוד לטובת הציבור".

חסימות נוספות בדרך: שימו לב לעבודות להסדרי תנועה בשדרות בן גוריון

לקראת הקמת הרובע החדש, פארק לכיש, בצפון העיר- יתבצעו בשבוע הבא עבודות להסדרי התנועה בשדרות בן גוריון. הנהגים באזור מתבקשים להיאזר בסבלנות ולנסוע בדרכים חלופיות. כל החסימות הצפויות בכתבה הבאה

כולל במקום מחקר רפואי: מחאת הרופאים והרופאות הגיעה אל בית החולים אסותא

הבוקר, התייצבו פעילים כנגד הרפורמה המשפטית, ביניהם עובדי בית החולים הציבורי 'אסותא', והביעו את התנגדותם במחאה שהתקיימה בכניסה הראשית של בית החולים. מדוברות ביה"ח נמסר כי המחאה אינה מטעמם ולא נפגעה תפוקת העבודה או הטיפול בחולים בזמן המחאה.

"הבנתי שהעובדים רוצים שינוי": דיויד פרטיאלי יו"ר מועצת עובדי ההסתדרות הארצית החדש

עו"ד דייויד פרטיאלי, יושב הראש החדש של הוועד הארצי בהסתדרות, הוא הנציג האשדודי הבכיר בהנהלת ההסתדרות שנבחר השבוע ברוב קולות. כעת הוא מתפנה לסכם את החודש המטורף שעבר עליו: "כיתתי רגליים והלכתי לכל 29 המרחבים – אני שמח שזה הביא לתוצאה הזאת. אני כאן למען כל העובדים!"

אירוח משחק של נבחרת ישראל בטניס בשבת? עדיף לא בתקופת בחירות

סיפור מוזר במקצת עולה מסירובה התמוה של עיריית אשדוד ורשות הספורט העירונית לארח את משחקיה של נבחרת ישראל בטניס גביע דייויס נגד יפן, כאן באולם "הקריה" באשדוד, כפי שעשתה זאת בחדווה ובגאווה גדולה רק לפני שנה וחצי. עיריית אשדוד סירבה לתת סיבה מדוע היא אינה מעוניינת בכבוד הגדול והיוקרתי – אולם בירור עם מס' גורמים מעלה כי הסיבה היא כי המשחקים נערכים בסופ"ש החג של ראש השנה, ובעירייה אינם מעוניינים להתעמת עם גורמים פוליטיים חרדים בתקופת הבחירות. בעיריית אשדוד מסרבים להגיב לנושא.

מחסום בכבישים. צילום: חנבו אמר

שימו לב: חסימת כביש עקב מטען חריג באזור התעשייה הצפוני

לתשומת לב הנהגים: מחר, יום רביעי ה-19.7, ייחסם קטע הכביש שבין נמל הדרום ועד צומת כביש 41 בשעות הלילה המוקדמות, עקב שינוע של מטען חריג. החסימה תימשך כשעה וחצי ומומלץ לנסוע בדרכים חלופיות.

יום האימוץ מחר באשדוד: חבר חדש מחכה לכם

עשרות כלבים מחכים לכם מחר ביום אימוץ מרגש שייערך במתחם המשתלה העירונית (בצמוד לכלבייה העירונית). הם מתוקים, מתלטפים ומחכים להיות החברים הכי טובים שלכם, אז אם עד עכשיו התלבטתם – לא עוד. "כלב הוא בן משפחה לכל דבר, תאמצו – ההשקעה הכספית והזמן חוזרת אליכם פי מיליון". אמר לנו מאלף הכלבים, שימי כהן.

image עוד כתבות

"מילים בשלכת" - סינגל בכורה לגלית ערוסי פחימה

מערכת אשדודי |

12:57 , 23/03/2022

"משפט אחד ביום" - אירוע השקת הספר והקשר האשדודי

מערכת אשדודי |

12:28 , 12/04/2022

הפרקליטות אישרה: יצחק אספה ישוחרר ביום ראשון מכלא חרמון

מערכת אשדודי |

22:46 , 13/01/2022

WordPress Ads