בזכות פניית אתר “אשדודי” – מחיר הכרטיס לפסטיבל הבירה ירד ל-35 שקלים

בעקבות הפרסום באתר "אשדודי" כי מחירי הכרטיס לפסטיבל הבירה קפצו השנה משמעותית ויעמדו על 49 שקלים - והתגובות הכועסות שעלו בעקבותיו – אתר אשדודי פנה *אישית* אל ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, שבתגובה הורה להוריד לאלתר את המחיר בחזרה: "כחלק מהאחריות והשותפות של הרשות ביוקר המחיה - הנחיתי להוריד את המחיר ל-35 שח׳ לכולם"

image 456 imageתגובות imageהדפסה
article

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי יחד עם סגנו, אינג' שמעון כצנלסון - שותים בירה בפסטיבל עמים וטעמים בשנת 2019. צילום: לירון מולדובן

יישר כוח לראש העיר: כזכור, בשבוע שעבר פרסמנו כאן באתר כי אמנם פסטיבל הבירה חוזר השנה סופסוף לאחר שנתיים של קורונה, אולם מחיר הכרטיס, שתמיד עמד על 35 שקלים, עלה באופן תמוה ומכעיס, ועוד דווקא בתקופה בה יוקר המחיה מורגש בכל היבט.

 

לאחר פניית אתר “אשדודי”  אל ראש העיר ד”ר יחיאל לסרי בשאלה מדוע מחיר הכרטיס לאירוע “פסטיבל הבירה” עלה השנה בכ-40%, עד למחיר של 49 שקלים – הורה ראש העיר לאגף האירועים להוריד לאלתר את מחיר הכרטיס ל- 35 שקלים.

 

“כחלק מהאחריות והשותפות שלנו כרשות מקומית בהקלת יוקר המחיה בהיבט של בילוי ופנאי בקיץ, לתושבי אשדוד ואורחיה, הנחיתי להוריד את המחיר ל-35 ₪ לכולם. לאשדודים ולאורחים בפסטיבל שאינם תושבי אשדוד”.

 

בנוגע לשאלת האתר האם יינתן החזר לטובת אלה שכבר רכשו כרטיסים, השיב ראש העיר כי יינתן להם החזר והדבר יתעדכן ותימסר הודעה בנושא.

 

sss

בשנת 2018 הכרטיס עלה 35 שקלים. אז מה השתנה? צילום: חן בוקר)

imageעוד כתבות

בודק...