מעל 20,000 ביקושים ל”דירה בהנחה” באשדוד

אמש (ראשון) נסגרה ההגרלה השנייה של דירה בהנחה והביקושים לדירה באשדוד היו גבוהים, למרות שהסיכויים לזכות הם די אפסיים... אז איפה מדורגת אשדוד ברמת הביקושים הארצית ומה המספר המדויק של הנרשמים להגרלה בעיר הנמל? כל המספרים בפנים >>>

image 119 imageתגובות imageהדפסה
article

לפני תשע שעות בדיוק (בחצות הליל) נסגרה ההגרלה השנייה של דירה בהנחה וכל מי שחולם על דירה באשדוד יצטרך להחזיק אצבעות טוב-טוב בימים הקרובים. מדוע? מאחר ולמעלה מעשרים אלף אזרחים נרשמו להגרלת הדירות בהנחה באשדוד בלבד. אם נהיה יותר מדויקים אז מדובר על20,036 מתמודדים אל מול 166 דירות בלבד באשדוד. אגב, על פי הנתונים שהוצגו, עבור אלו שניסו את מזלם לזכות בדירה בהנחה בעיר הנמל, הסיכוי הוא קלוש עד מאד ועומד על פחות מאחוז בודד, כשליתר דיוק בכל אחת מההגרלות שיערכו בעיר הסיכויים עומדים על 1.21% ו1.13%.

 

אם נפשט זאת יותר לעומק תוכלו למצוא כי 4470 אזרחים נרשמו להגרלה הראשונה של אשדוד, ממנה יעלו בגורל 54 דירות בלבד ואילו בהגרלה השנייה, מתוך 4,508 דירות יעלו בגורל 51 דירות בלבד. כל הדירות בהנחה נמצאות באתר פארק לכיש, כאשר בני עיר הנמל זכאים ל- 57 דירות מתוך 105 בסך הכול שהוצעו במתחם.

ואיפה ניצבת אשדוד ברמת הביקושים הארצית? העיר מדורגת במקום השישי, מקום אחד אחרי ירושלים החמישית ומקום אחד לפני בית שמש, אליה נרשמו קצת פחות מעשרים אלף מתמודדים.  

 

כך או כך, כ- 130 אלף משקי בית בישראל, בעלי זכאות, נטלו חלק ב-95 הגרלות, שכללו 5,499 דירות ב-25 יישובים ברחבי הארץ. ההגרלה האחרונה נערכה אמש, אז מי שעוד חלם לזכות, יאלץ לחכות לפעם הבאה.

imageעוד כתבות

בודק...