יו”רית דירקטוריון נמל אשדוד השתתפה בוועידת ישראל לעסקים

אורנה הוזמן-בכור, יו"רית דירקטוריון נמל אשדוד השתתפה במושב  שעסק בנושא 'חדשנות מקצה לקצה'  ואמרה כי: "אם הנמלים בישראל ובעולם, לא יעברו מהפך טכנולוגי בשנים הקרובות, אנו גוזרים על עצמנו האטה בצמיחה הגלובלית".

image 32 imageתגובות imageהדפסה
article

יו”רית דירקטוריון נמל אשדוד, אורנה הוזמן-בכור השתתפה בוועידת ישראל לעסקים. היא העבירה הרצאה בנושא ‘חדשנות כמנוע צמיחה’ במושב שעסק בנושא ‘חדשנות מקצה לקצה’, בו השתתפו גם צביקה ביידא מנכ”ל שופרסל אונליין, גיל רוזן נשיא חטיבת השיווק באמדוקס ודודי בלסר, מנהל יחידת החדשנות, מקורות. 

 

הוזמן-בכור התייחסה להשקעה של נמל אשדוד בחדשנות וטכנולוגיה כפתרון למשבר בשרשרת האספקה והאתגרים בהם נתקל נמל אשדוד בשנים האחרונות, ואמרה כי : “חדשנות והטכנולוגיה מהווים נדבך חשוב בפתרון האתגרים הניצבים בפני עולם הנמלים והלוגיסטיקה. משבר הקורונה גרם לשיבושים קשים בשרשרת הלוגיסטיקה העולמית. המשבר לא פסח על ישראל, זאת, בנוסף למתיחות הביטחונית בדרום. נמל אשדוד התמודד עם אתגרים אלה במגוון אמצעים: קליטת עובדים זמניים, השקעה בתשתיות, עבודה מהבית וקידום החדשנות. עוד טרם פריצת משבר הקורונה, החליט הדירקטוריון על השקעה בתשתיות של 2.4 מיליארד שקל בכדי להתמודד עם התחרות- החלטה דרמטית שמסייעת בהתמודדות של היום לאחר הקורונה”.

 


לדבריה:  “העולם מתמודד בשנים האחרונות עם מספר רב של אתגרים, החל ממשבר הקורונה, עליית האינפלציה והריבית והתפקיד שלנו, בעולם הנמלים, לייצר פתרונות. החדשנות והטכנולוגיה מהווים נדבך חשוב בפתרון האתגרים הניצבים בפני עולם הנמלים והלוגיסטיקה. אם הנמלים בישראל ובעולם, לא יעברו מהפך טכנולוגי בשנים הקרובות, אנו גוזרים על עצמנו האטה בצמיחה הגלובלית”

 

צילום – אלי אליהו

imageעוד כתבות

בודק...