בשורות טובות לאשדודים: חברת ‘בירד’ שוברת את מחירי שוק הקורקינטים

אחת משלוש החברות שמציעות שירותי ניידות באמצעות הקורקינטים ברחבי העיר, הודיעה שתפעיל הטבה זמנית על השימוש בכלי הרכב ל-כחמישה שקלים בלבד - ל-20 דק' נסיעה. מנכ"ל החברה, רן ברודר: "המוצר שלנו מהווה פתרון מושלם לבעיית הקילומטר האחרון והתניידות בתוך העיר ואנו בטוחים כי תושבי אשדוד ייהנו רבות מהמבצע".

image 137 imageתגובות imageהדפסה
article

חברת 'בירד'. תושבי אשדוד ייהנו ממחיר אטרקטיבי (צילום: יח"צ)

מעכשיו לא רק שתהיה נסיעה נוחה יותר – אלא גם הרבה יותר משתלמת. חברת הקורקינטים בירד (BIRD), יוצאת במבצע חסר תקדים לרווחת תושבי אשדוד, ומציעה מחיר רכיבה של 5 ש״ח בלבד לנסיעה ברחבי העיר.

יש לציין כי  המחיר ינתן לזמן רכיבה של עד 20 דק’ לנסיעה. התשלום הזול יהיה לפחות כרגע כתוצאה של הטבה זמנית לאחר מבצע השקה אותו מפעילה החברה.

 

חברת BIRD הינה חברת הקורקינטים השיתופיים הגדולה באשדוד, שזכתה רק לאחרונה במכרז של העירייה להפעלת השירות ברחבי העיר, זאת לאחר שזכתה בציון הגבוה ביותר בהליך המכרזי. במסגרת ההסכם עם העירייה, בירד מפעילה כ – 500 קורקינטים שיתופיים במוקדים שונים בעיר אותם ניתן להשכיר באמצעות אפליקציה נוחה ונגישה. החברה פועלת בעוד מגוון ערים ברחבי הארץ כגון ת”א, ר”ג, גבעתיים, אילת, קיסריה, חולון, ראשון לציון, פתח תקווה ועפולה.

 

 

מנכ״ל BIRD בישראל, רן ברודר:  יצאנו למהלך הזה כי חשוב לנו לבוא לקראת ציבור הרוכבים באשדוד ולאפשר להם ליהנות משירותי תחבורה שיתופית, נוחה וירוקה, במחיר אטרקטיבי שטרם נראה כמותו בישראל. תושבי אשדוד יכולים ליהנות לא רק מהפריסה הכי רחבה בעיר אלא גם במחיר המשתלם ביותר. המוצר שלנו מהווה פתרון מושלם לבעיית הקילומטר האחרון והתניידות בתוך העיר ואנו בטוחים כי תושבי אשדוד ייהנו רבות מהמבצע.״

sss

(דוברות עיריית אשדוד)

imageעוד כתבות

בודק...