בליל שבת: ונדליזם על רקע לאומני ברובע המע”ר

בלילה בין שישי לשבת בן מיעוטים ניסה לשבור את דלת הכניסה ללובי של הבניין ברחוב כינור 32, ולאחר מכן הצית עלוני תפילה ונמלט מהמקום. אחד הדיירים: "מבחינתנו זה פיגוע לכל דבר". תלונה הוגשה למשטרה. צפו בסרטונים מתוך מצלמות האבטחה בבניין>>>

image 585 imageתגובות imageהדפסה
article

בן המיעוטים מנסה לפרוץ בכוח ללובי. מתוך מצלמות האבטחה

מספר קטעים מתך מצלמות האבטחה של הבניין

 

תושבי הבניין בכינור 32 התעוררו השבת למחזה מאד לא נעים (בלשון המעטה), כאשר ראו דפי תפילה שרופים בלובי הבניין ועליהם נעשו צרכים.

 

כשפנו לבדוק במצלמות האבטחה, התחוור להם לגלות כי בן מיעוטים  (לטענתם הבחור הוא פועל בניים  מהשטחים העובד בסמוך) – הגיע במהלך הלילה אל הבניין, ניסה לשבור את דלת הכניסה בבעיטות ומשלא הצליח – נכנס אל מועדון הדיירים, הצית עלוני תפילה ואף עשה עליהם את צרכיו.

 

בקבוצת הוואטסאפ של הבניין נשלחו הודעות מודאגות של הדיירים לנוכח המקרה, שמצטרף לאירוע קודם בו בני מיעוטים ניהלו קטטה אלימה ביניהם בסמוך לבניין, קטטה שבסיומה חלק מהמשתתפים פונו לבית ה חולים עם פצעי דקירות.

לטענת הדיירים, העימותים עם הפועלים הערבים (וביניהם) הם דבר שבשגרה לאחרונה, ואף חלק מהדיירים אוימו על ידיהם.

 

 

דפי תפולים שרופים ומבוזים על רצפת הלובי בבניין

מתוך קבוצת הוואטסאפ:

 

“הלילה נכנס מחבל לבניין שלנו – כינור 32, ניסה לשבור את דלת הכניסה, לא הצליח ונכנס לבניין דרך מועדון הדיירים אחרי שניסה בבעיטות לשבור את דלת הכניסה. המחבל ראה דף תפילה, זרק אותו על הריצפה ופשוט השתין עליו מול מעליות הבניין ולאחר מכן גם חירבן.. לאחר מכן לקח עוד דף תפילה והצית אותו באש. יכל לעלות את כל הבניין באש.מבחינתנו זה פיגוע לכל דבר”.

 

 

“שימו עין על הילדים שלכם, אל תתנו להם להסתובב בבניין ומחוצה לו ללא השגחת מבוגר. אם נתקלתם במישהו מחשיד אל תהססו ופנו מיד למוקד 100 או 106”.

 

 

תלונה הוגשה למשטרה.

imageעוד כתבות

בודק...