צפו בוידאו- שמעון כצנלסון וצוותו קיימו הבוקר סיור באתר הבניה של הקאנטרי

סגן ראש העיר אינג' שמעון כצנלסון קיים הבוקר סיור יחד עם חברי סיעתו וצוות חפ"א באתר הבנייה של הקאנטרי ברובע י"ג, שאמור על פי התכניות להיערך ל10 אלף מנויים ולהיפתח כבר בחורף 2023. אין עדיין הערכות לגבי מחירי המנוי. צפו בוידאו מהסיור שהתקיים>>>

image 380 imageתגובות imageהדפסה
article

הפתיחה ב2023? הקאנטרי ברובע י"ג

מתוך הסיור שהתקיים היום בקאנטרי

אולי בקיץ הבא נזכה לקאנטרי?  סגן ראש העיר אינג’ שמעון כצנלסון קיים הבוקר (שני) סיור באתר הבנייה של הקאנטרי קלאב ברובע י”ג.

 

 

אל כצנלסון הצטרף חבר סיעתו והממונה על חפ”א, חבר המועצה jחברת המועצה עו”ד חנוך דרך-ארליך, עו”ד אורית אלמוזלינו וכן מנכ”ל חפ”א  אבי עזר וצוותו.

 

החבורה קיימה סיור יסודי בכל חלקי הקומפלקס ועקבה מקרוב אחר קצב התקדמות העבודות באתר – שאמור להיפתח כבר בחורף 2023.

 

על רקע המחסור החמור בבריכות עירוניות והביקורת הציבורית הגדולה על ההיצע הקיים והלא מספק שיש בעיר (ולא רק בתקופת המדוזות בה הדבר מורגש ביתר שאת), כצנלסון וצוותו עקבו מקרוב אחר בנייתן של הבריכה החיצונית ושל בריכת הפעוטות המתוכננות, סיירו במבנה הקיוסק והמלתחות הצמוד, לצד מדשאות סינטטיות רחבות ידיים המתוכננות להיות בסמוך.

בתוך המבנה – נשלמות ההכנות לבניית בריכה מקורה גדולה אשר תהיה מחוממת בחורף, חדר כושר ענק בקומה השנייה + 3-4 חדרי סטודיו, קבלה רחבת ידיים  וקפיטריה שתשרת את באי הקאנטרי, שאמור על פי ההערכות לקלוט לא פחות מ10,000 מנויים.

 

 

טרם יודעים לומר בחפ”א לגבי עלויות המנויים המשוערות.

 

 

באו לעקוב מקרוב. חברי המועצה עו"ד אורית אלמוזנינו-רייז ועו"ד חנוך דרך-ארליך

imageעוד כתבות

בודק...