עוקץ הכספומטים בעיר הגיע לקיצו?

משטרת ישראל עצרה לחקירה שני תושבי חוץ, שהגיעו לארץ לפני כשבוע ופעלו לפי החשד לבצע עוקץ מתוחכם בכספומטים למשיכת כספים, במטרה להשיג את פרטי האשראי של תושבי העיר ולגנוב את כספם - חשד להתקנת מכשור מתקדם לאיסוף פרטי אשראי בוצע באופן נסתר על גבי כספומט בנק הפועלים ברחוב שבי ציון בעיר

image 247 imageתגובות imageהדפסה
article

כלי העבודה של החשודים. צילום - משטרת ישראל

ראשיתה של חקירת המשטרה במידע שהתקבל אודות חשד להתקנת מכשור מתקדם לאיסוף פרטי אשראי, באופן נסתר על גבי כספומט בנק הפועלים ברחוב שבי ציון בעיר. בלשי משטרת אשדוד בשיתוף פעולה עם נציגי הביטחון של הבנק, שהיו ערוכים באזור באופן סמוי, הבחינו אמש בשני חשודים שהגיעו אל הכספומט והחלו לפרק את המכשור.

 

בשלב זה ניתן האות, והם מיד נעצרו ע”י השוטרים כשהמכשור המפורק בידיהם. עוד נתפסו כרטיסי חיוב שונים אליהם לפי החשד העתיקו החשודים את פרטי האשראי הגנובים. שני החשודים הם תושבי בולגריה בשנות 20-50, נכנסו לארץ לפני כשבוע לפי החשד במטרה לבצע את העוקצים במכשירי הכספומט ,ופעלו בעיר.

 

מחקירת המשטרה עלה, כי החשודים אף הספיקו בתאריך ה 28.9.22, להתקין למשך מספר שעות את המכשור על אותו מכשיר כספומט ולגנוב לפי החשד את פרטי האשראי של אזרחים שעשו בו שימוש. במשטרה קוראים לאזרחים שהשתמשו בשבוע החולף במכשיר הכספומט של בנק הפועלים ברחוב שבי ציון באשדוד, לבדוק האם ישנן חריגות בחשבון הבנק ו\או החיובים, ובמידת הצורך לעדכן על כך את הגורמים הרלוונטיים ולהגיש תלונתם במשטרה.

 

החשודים הובאו בפני שופט בבימ”ש השלום באשקלון, בבקשה להאריך את מעצרם.

sss

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...