"קרקס רוסי": סרטוני ה"טיקטוק" של משפחת קרקוזוב האשדודית שהפכו ויראלים

הקסם הגדול ברשתות החברתיות כמו טיקטוק ויוטיוב, הוא שאין לדעת מה יתפוס חזק ויהפוך לויראלי. לפעמים הדבר הכי בנאלי ושטותי יכול לצבור אלפי צפיות, תגובות, לייקים ואפילו להגיע לכדי כתבה בטלוויזיה. דניאל (25) בן למשפחת קרקוזוב האשדודית שיגר ל-"טיקטוק" הקלטת מסך של שיחה מקבוצת הוואצפ המשפחתית שם כיכב האבא סרגיי ומאז - אלפי עוקבים וצופים אדוקים הצטרפו ורק מחכים לסרטון הבא שיעלה מהמשפחה המצחיקה והמעניינת. תפסנו את דניאל לראיון קצר: "אנחנו בטוח ממש לא כמו שאר המשפחות, יש לנו קסם אישי"

image 1610 imageתגובות imageהדפסה
article

משפחת קרקוזוב: ההורים סרגיי ורגינה, אביטל ודניאל

"הלוואי עלי משפחה כזאת": חלק משמעותי בחיינו הוא החלק של הבחירה, אנחנו יכולים לבחור  המון דברים בחיים – אך הדבר היחידי שאותו אנו לא בוחרים – הוא משפחה.

תכירו את סיפורה של משפחת קרקוזוב המתגוררת באשדוד ומונה שש נפשות: אמא רגינה ואבא סרגיי, האחות אביטל והבן דניאל ו-2 הכלבות בארסה ודולצ'ה.

למי שלא ראה או שמע, קשה לפספס אותם ברשת ה"טיקטוק" כאשר  הסרטונים שמפורסמים על ידי הבן דניאל קרקוזוב (25) מציגים את היחסים והסיטואציות האמיתיות שקורות ב "משפוחה" (כמו שהאבא סרגי נוהג להגיד).

 

 

תפסנו את דניאל לראיון קצר על המשפחה הרוסית הכי פופולארית ברשת

 

אז מי יש לנו במשפחה?

 

"טוב אז אנחנו משפחה מאוד מצומצמת, בכל זאת, רוסים… אבא, אמא אני, ואחותי הגדולה. אמא שלי מורה לרוסית אבל היום עובדת כסייעת שיניים, אבא שלי מהנדס אלקטרוני.

 

אנחנו סך הכול 6 נפשות בבית, יחד איתנו יש את הכלבות שלנו שהן האושר והשמחה במשפחה: בארסה (אני הבאתי את השם הזה על שם קבוצת הכדורגל ברצלונה, רציתי בהתחלה לקרוא לה מסי אבל אבא שלי הרוסי הביא לי מבט מפחיד) והבת שלה דולצ׳ה, שאם לא אחשיב אותם כבנות משפחה בכתבה הזאת אחותי תרביץ לי".

 

 

 

מתי התחלת לעשות סרטונים לטיקטוק של המשפחה? ולמה?

 

"אני לומד תקשורת, אני אחד שהתחלתי מאוד ״מאוחר״ עם הרשתות החברתיות, "אינסטגרם" פתחתי רק בסוף כיתה יא׳ שזה נחשב למאוד מאוחר וכשהתחלתי את הלימודי תואר שלי בתקשורת ה-"טיקטוק" התחיל להיות מאוד פופולרי אבל עדיין לא התלהבתי מזה, הייתי בדעה שכל ה ״ייצורים״ נמצאים בו. באחד מהימים הבת זוג שלי אמרה לי לפתוח "טיקטוק" כדי לקדם את העסק שלי לאימוני כושר, בהתחלה לא הייתי בעד הייתי בטוח שזאת אפליקצייה לילדים קטנים, עד שהיא פשוט פתחה לי חשבון בעצמה והתחילה לעלות לי שם סרטונים מהאימונים בסטודיו שלי. יש לנו קבוצת "וואצאפ" של המשפחה ששם שנים אבא שלי מקליט לנו כל דבר שהוא עושה/עבר/מרגיש וזה תמיד היה קורע מצחוק אבל לא חשבתי לעלות את זה לשום מקום אף פעם.

 

לפני חצי שנה בערך או קצת יותר הייתה הקלטה ממש מצחיקה שהוא צרח על אחותי שאמרתי שאני חייב לנסות לעלות את זה ל-"טיקטוק", העליתי את זה והסרטון הזה התפוצץ ממש ומלא תגובות שביקשו עוד סרטונים של אבא שלי ומשם זה התגלגל, התחלתי לעלות הקלטות של הקבוצה במשפחה שלנו, גם של אמא שלי גם של אבא שלי וגם של אחותי, סרטונים מצחיקים מהיום יום של המשפחה, מחופשות, וממה שקורה בבית, אפילו ריבים. הדבר הזה מאוד תפס, עפו על זה בתגובות, היו מבקשים עוד סרטונים, ואומרים שעשינו להם את היום, שהלוואי עליהם משפחה כזאת".

 

 

 האם אתה מרגיש  שאתם כמו שאר המשפחות או שיש לכם קסם אישי?

 

" אנחנו בטוח ממש לא כמו שאר המשפחות, משפחות באופן כללי אבל בעיקר משפחות רוסיות. יש לנו קשר מאוד טוב אחד עם השני במשפחה שלנו, וכן יש לנו קסם אישי במשפחה. אנחנו אנשים מאוד משפחתיים, אבל מעבר לזה ההורים שלי אנשים באמת מדהימים, בלי קשר לזה שהם מביאים ונותנים לנו הכל, לא מחסירים מאיתנו כלום, הם אנשים באמת טובים, אבא שלי הרוסי עם כמה שהוא משחק אותה רוסי קטן עם לב קר, הוא הבן אדם הכי חם שיש, הכי מצחיק שיש ומאוד חיובי, החיוביות שיש לי והמחשבה שהכל יהיה בסדר מגיעה מאבא שלי. ואמא שלי בכלל שלמות הבריאה הרוסיה הקטנה הזאת, אין לב טוב כמו שלה, לא קיים. מעבר לזה שהיא אמא מתנה, היא מצחיקה קלילה, מאוד חמה לכולם.

 

אני אגיד את זה גם כי אני מכיר משפחות וראיתי וגם כי אני מקבל מלא תגובות כאלה ב-"טיקטוק", המשפחה שלנו מאוד מגובשת, מדברים אחד עם השני במהלך היום, שולחים סרטונים בלי הפסקה, צוחקים אחד עם השני וגם אחד על השני כמובן בקטע טוב ומצחיק, יש את הדברים שנראים לנו פשוטים כמו נגיד ערבי משפחה שאנחנו עושים בימי חמישי פשוט מתיישבים המשפחה בסלון ביחד עם הכלבות שלנו שהם עושות הכל איתנו, מזמינים אוכל ורואים סרט ואנשים רושמים ״איזה כיף לכם״ ״הלוואי עלי משפחה כזאת״ ״הלוואי עלי אבא כזה, אמא כזאת״ או שאני ואחותי גם הרבה פעמים עושים ערב של אחים מזמינים אוכל ורואים איזה אח גדול או משהו. אבל הכי הכי הרבה זה הצחוקים במשפחה, גם כשאנחנו רבים אחד עם השני זה מצחיק כי פתאום אבא שלי משתגע וצורח על אחותי ואחותי נקרעת מצחוק ואני בוכה מצחוק כי היא עונה לו כמו ילדה בת 12 פתאום ואמא שלי לא מזיז לה בכלל ורואה טלויזיה עם השייק פירות שלה".

 

sss

צילום מסך של כמה מסרטוני ה- "טיקטוק" הויראלים של משפחת קרקוזוב

 

 אתה חושב שבסך הכול אתם משפחה רוסייה סטנדרטית? האם משפחות של חברים שהם גם יוצאי ברית המועצות גם נראות ונשמעות ככה?

 

"אני לא חושב שאנחנו משפחה רוסייה סטנדרטית, הרבה מהחברים שלי אומרים שהמשפחה שלי  בכלל לא מתנהגת כמו רוסים. זה ידוע שאומרים שרוסים הם אנשים קרים, עם האף למעלה. אצלנו במשפחה זה כל כך ההפך, הכי אנשים חמים, מכניסים כל מי שרק רוצה לבוא לבית, אמא שלי יכולה לא לראות חבר שלי 10 שנים ואז כשהיא רואה אותו משחקת אותה כאילו היא ילדה אותו. גם אף פעם לא משעמם אצלנו והרבה הרבה בזכות אבא שלי, הוא פשוט גאון רוסי חכם שעושה לנו הווי ובידור".

 

 

אז אין ריבים כמעט במשפחה?

 

"היחסים בינינו במשפחה מאוד טובים, כמובן שכמו בכל משפחה יש גם ריבים אבל גם 5 דקות אחרי ריב אנחנו כבר צוחקים אחד עם השני".

 

 

מה דעתם של בני המשפחה על החשיפה שלהם ב-"טיקטוק"? הם בעד או נגד?

 

"הם מתים על זה הרוסים אלה, בהתחלה הם שיחקו אותה ואמרו לי "למה אתה מעלה" ואז כשראו תגובות ופתאום רצו לעשות איתנו שיתופי פעולה אז אבא שלי התחיל לשלוח סרטונים/הקלטות ובעצמו להגיד לי ״תעלה את זה ל-"טיקטוק״. מה שיפה זה שאני לא מבקש מההורים שלי ״תעשו סרטון כזה וכזה״ או תעשו ״הקלטה כזאת וכזאת״ כדי שאעלה ל-"טיקטוק", ממש לא. זה פשוט בא טבעי וכשיש משהו שאני חושב שמתאים ומצחיק ויקבל חשיפה אני מעלה אותו ל-"טיקטוק".

 

האם יש ביקוש לעוד סרטונים שלהם? של מישהו ספציפי?

 

"ברור שיש ביקוש לסרטונים שלהם, לא צריך להסביר אפילו פשוט צריך להיכנס לתגובות על הסרטונים, אנשים אוהבים אותם ברמות וצוחקים מהסרטונים. לא מזמן עברתי ניתוח בברך ותיעדתי הכל, אמא שלי ליוותה אותי לניתוח, לאחר הניתוח עשיתי סרטונים וחילקתי אותם למספר חלקים. אחרי שהעלתי את חלק א׳ היו כל כך הרבה תגובות שביקשו את חלק ב׳ ואז גם את ג׳, ואני יכול להבין למה, ההורים שלי הם באמת האנשים הכי מצחיקים בארץ בלי להבין אפילו למה.

לגבי השאלה אם יש ביקוש לסרטונים של מישהו ספציפי אני מבין שאת מכוונת אולי לאבא שלי, אבל היום הביקוש הוא לא רק לאבא שלי, בהתחלה הייתי מעלה רק את אבא אז הכירו רק אותו וביקשו עוד סרטונים שלו, מאז שהתחלתי לעלות את אמא והקלטות של אמא שלי יש שם תחרות רצינית ביניהם"

 

 

ספר לי על המקרה שבנות זיהו את אבא שלך ברחוב, הבנתי שהוא היה לחוץ ורועד ואפילו התחמק מלהצטלם. הוא לא מעוניין בפרסום?

 

 

"באחד מהימים ההורים שלי יצאו לטייל עם הכלבות שלנו, וחבורת בנות זיהתה אותו והתחילה ללכת לכיוונם ולבקש תמונה עם אבא שלי, האמת שהוא לא היה לחוץ וגם לא רעד, הוא פשוט לא רגיל לכל הדבר הזה מעבר לזה שהוא היה עצבני באותו הרגע. אז הם עצרו את אמא שלי וביקשו שתעזור להם להשיג אתו תמונה, אז אמא שלי אמרה להם שהוא כרגע לא במצב רוח לזה ופעם הבאה יעשה איתם"

 

 

 האם היו תגובות שליליות מהצופים לסרטונים שלך?

 

"כמעט ואין תגובות שליליות, רובם טובות וכולם צוחקים ואפילו רושמים ״הלוואי עלי קשר כזה עם אמא/אבא״ ״בא לי להיות חלק מהמשפחה שלכם״, אבל כן כמו בכל דבר תמיד יהיו גם את השליליות, באחד מהסרטונים אבא שלי הרוסי ״ירד עליי״ בצחוק וצילמתי את זה, עכשיו ברור שהוא ראה שאני מצלם אז הוא זרם ורצה לעשות את זה מצחיק יותר, העלתי את זה וזה נהיה ממש ויראלי והרבה אנשים שלא הבינו שזה בצחוק כנראה הגיבו דברים פחות טובים כמו "איזה מסכן שאבא שלך מדבר אליך ככה", "זה יעשה לו טראומה" ועוד כל מיני , אבל ברור שזה סרטון לצחוקים ואבא שלי עם כמה שהוא "קציצונת" הוא ציפור דרור קטנה רוסיה שלא ידבר אלינו לא יפה".

 

 

בנוסף לסרטוני "טיקטוק" אתה בחור די עסוק יחסית למישהו צעיר

 

"אמנם אני כבר בן 25 אבל אני מרגיש שרק לפני שנייה הייתי ילד קציצה עם תסרוקת קארה של דורה, הזמן עובר מהר! אני חייב לציין שאין כמו אשדוד, אני מאמן כושר בעיר, יש לי סטודיו שפתחתי לפני שנה וחצי כאן. בנוסף אני סטודנט לתקשורת שאוטוטו מתחיל שנה שלישית ואחרונה בעזרת ה׳, ומנהל משמרת במסעדה. ספורט תמיד היה חלק מהחיים שלי אבל קיבל תפנית בצבא שבזכותו ידעתי שזה מה שאני רוצה לעסוק בו בחיים, מאמן כושר עם סטודיו משלי.

 

שירתתי כלוחם ובמהלך השירות היה צריך מדריך כושר לפלוגה שלי, בגלל שמאוד אהבתי את מבחני הכושר שעושים ללוחמים והייתי טוב בהם, הקצין שלי שהייתי הקשר שלו שלח אותי לקורס מדרכי כושר קרבי בצבא ומסיום הקורס ידעתי שזה אחד הדברים שאני הולך לעשות בחיים".

 

 

מה הסרטון שאתה הכי אוהב וממליץ לנו לצפות בו ולמה?

 

"ואוו… זאת שאלה קשה כל כך! מעבר לסרטונים של המשפחה שלי יש גם סרטונים רק שלי שעשיתי במהלך ההסלמה האחרונה בדדום והם תפסו את הכי הרבה צפיות לייקים ותגובות אז זה קשה לבחור. אבל אם כבר מדברים על סרטונים של המשפחה הייתי ממליץ לצפות בסרטון ניתוח שאמא שלי ליוותה אותי, הוא קורע מצחוק ויש שם מספר חלקים. סרטון נוסף שהייתי ממליץ לכם לצפות בו זה ביום הולדת של אחותי קנינו לאחותי עוגה שהיא ביקשה באיזה 500 שקל אז אבא שלי החליט לעבוד עליה ולהפיל את העוגה ״בטעות״ כשהיא נכנסת והתגובה שלה ושלו קורעת מצחוק. אבל שאלה מאוד קשה, יש מלא סרטונים והקלטות שהם פשוט זהב, צריך להיכנס לגלול ופשוט להנות ולצחוק".

 

 

יש תוכניות לעתיד? אולי איזו תוכנית ריאליטי משפחתית?

 

"אין תוכניות עיקריות לעתיד דרך ה-"טיקטוק", אני באמת עושה את זה לא ״לפרסום״ של המשפחה, עושים את זה לכיף וכי זה מצחיק הרבה אנשים. אז התוכנית היא באמת להמשיך לצלם את היום יום של המשפחה ולעלות, כי הקרקס שהולך במשפחה הזאת כולם חייבים לראות. את יודעת כמה תגובות של ״מתי יעשו עליכם תוכנית ריאלטי״ אנחנו מקבלים? אז מי יודע"

 

לטיקטוק של דניאל – לחץ כאן

"הקרקס שהולך במשפחה הזאת כולם חייבים לראות"דניאל קרקוזוב

imageעוד כתבות

baner

יום התרמה מיוחד בסטאר סנטר: מד"א במבצע מיוחד עקב חוסר במנות דם

12:48 | 26/05/2024
baner

"הקדושה עם שני הבנים": האמנית מאשדוד שמפסלת את דמויותיהם של שירי ביבס וילדיה

13:12 | 22/05/2024
baner

סופר סתם? תכירו את האשדודי שכתב את המזוזה הגדולה ביותר בישראל

09:45 | 21/05/2024
baner

חליפת החטופים: דן ביטון הופיע בעצמאות בחליפה עם 132 השבויים בעזה

15:02 | 15/05/2024
baner

76 שנים ביום אחד: בית החולים אסותא ביוזמה מרגשת עם התינוקות הנולדים

20:01 | 13/05/2024
baner

תליון יקר ערך אבד בשוק אשדוד. האם מישהו ראה אותו?

19:05 | 02/05/2024

imageהמלצות נוספות

sss

יום התרמה מיוחד בסטאר סנטר: מד"א במבצע מיוחד עקב חוסר במנות דם

‫חן בוקר‬‎ אמר

12:48 | 26/05/2024

sss

"הקדושה עם שני הבנים": האמנית מאשדוד שמפסלת את דמויותיהם של שירי ביבס וילדיה

‫חן בוקר‬‎ אמר

13:12 | 22/05/2024

sss

סופר סתם? תכירו את האשדודי שכתב את המזוזה הגדולה ביותר בישראל

יניב יוסיף-אור

09:45 | 21/05/2024

imageעוד כתבות

baner

יום התרמה מיוחד בסטאר סנטר: מד"א במבצע מיוחד עקב חוסר במנות דם

12:48 | 26/05/2024
baner

"הקדושה עם שני הבנים": האמנית מאשדוד שמפסלת את דמויותיהם של שירי ביבס וילדיה

13:12 | 22/05/2024
baner

סופר סתם? תכירו את האשדודי שכתב את המזוזה הגדולה ביותר בישראל

09:45 | 21/05/2024
baner

חליפת החטופים: דן ביטון הופיע בעצמאות בחליפה עם 132 השבויים בעזה

15:02 | 15/05/2024
baner

76 שנים ביום אחד: בית החולים אסותא ביוזמה מרגשת עם התינוקות הנולדים

20:01 | 13/05/2024
baner

תליון יקר ערך אבד בשוק אשדוד. האם מישהו ראה אותו?

19:05 | 02/05/2024
WordPress Ads