מיכל יופדוב הרשימה בתחרות הראשונה במלכת היופי: “שברתי סטיגמות עלינו כחברה ישראלית”

הדוגמנית האשדודית מיכל יופדוב משתתפת בתחרות מלכת היופי עד גיל 18 הנערכת באיזמיר שבטורקיה, צלחה בערב החג את האתגר הראשון מתוך שלושה - כשניגנה בקלרינט את 'קטנתי' של יונתן רזאל. יופדוב נאמה באנגלית והעבירה את המסר אותו היא מייצגת: "החלום שלי הוא שבנות צעירות יתחילו לאהוב את עצמן כמו שהן בלי כל ניתוח אסתטי". התחרות תינעל בעוד יומיים, אנחנו נמשיך להחזיק אצבעות!

image 675 imageתגובות imageהדפסה
article

מיכל והחברות החדשות: מיכל יופדוב עם מלכות היופי של קוריאה וסרביה

מיכל יופדוב הדוגמנית האשדודית בת ה-17 וחצי עושה חיל בימים אלו באיזמיר שבטורקיה, כשהיא לוקחת חלק בתחרות מלכת היופי העולמי עד גיל 18. יופדוב שזכתה בתחרות הארצית נבחרה לייצג את מדינת ישראל לצד 34 מלכות יופי נוספות בגילאים אלו מרחבי הגלובוס, ושלשום בערב חג שמחת התורה, היא צלחה בצורה מרשימה את התחרות הראשונה מבין שלושה, כשהשכלול של כל התחרויות מחרתיים יקבע מי תהיה מלכת היופי העולמית לנוער.

 

יופדוב תלמידת כיתה יב’ בתיכון מקיף ד’ בעיר, הציגה בתחרות הראשונה שהייתה תחרות כשרונות, את הכישרון שלה בנגינה על קלרינט. האשדודית הצעירה ניגנה את שירו המרגש של יונתן רזאל, ‘קטנתי’, שגם מתייחד עם הימים האחרונים אותם חווינו כמו למשל קדושת יום הכיפורים ובכלל ימי חודש אלול והימים הנוראים. יופדוב ריגשה את באי האולם עם השיר ואף נאמה באנגלית כשהיא מציגה את ה’אני מאמין’ שלה וגם מנסה לנפץ סטיגמות על מדינת ישראל בפני העולם.

 

“חלק מדרישת התחרות -להופיע עם כישרון שמייחד אותך . הופעתי עם השיר קטונתי-שיר המייחד אותנו כחברה יהודית וכלל מתקשר ליום כיפור שהיה עד לא מזמן”. סיפרה יופדוב. “אני חושבת שמעבר לכל יצגתי את המדינה בצורה הכי יפה שיש וכך שברתי סטיגמות נוספות עלינו כחברה ישראלית. אתמול נאמתי ופתחתי את הטקס מול קהל רב. בלי בושה עליתי והסברתי שהחלום שלי הוא שבנות צעירות יתחילו לאהוב את עצמן כמו שהן בלי כל ניתוח אסתטי.
יותר מכך נאמתי על מדינת ישראל …בקהל היו לא מעט ממדינות ערב . קיבלו אותי בזרועות פתוחות והתגובות היו שוות כל הכנה ומחשבה שהשקעתי בנאום”.

 

התחרות תינעל בעוד יומיים עם שתי תצוגות אופנה, ובינתיים נציגת ישראל הספיקה לפגוש ולהתיידד עם מלכות יופי נוספות כמו למשל מקוריאה, דרום אפריקה וסרביה”.

 

sss

מיכל יופדוב עם מלכת היופי של סיביר

מיכל יופדוב עם הקלרינט רגע לפני הביצוע (מיכל יופדוב)

imageעוד כתבות

בודק...