הוארך מעצרו של עידן טל – תושב אשדוד החשוד בעבירת מין

הוארך מעצרו של החשוד עידן טל (21) בחשד לביצוע עבירת מין חמורה בקטינה באפליקציית האינסטגרם. החשוד שמעצרו הוארך מס פעמים, התכתב לכאורה באמצעות האינסטגרם בפרופיל שנקרא  Avihay768, וניהל התכתבויות עם תוכן מיני בוטה עם מספר קטינות מתחת לגיל 13 כאשר הוא מזדהה כבן 17.

image 408 imageתגובות imageהדפסה
article

הוארך מעצרו של החשוד (אילוסטרציה: דוברות המשטרה)

הפדופיל האשדודי: יחידה 105 בלהב 433, פתחה בחקירה גלויה בעקבות חשד לביצוע עבירות מין חמורות בקטינות באפליקציית האינסטגרם. החשוד עידן טל תושב אשדוד בן 21 שמעצרו הוארך מס פעמים, התכתב לכאורה באמצעות האינסטגרם בפרופיל שנקרא  Avihay768, התכתבויות עם תוכן מיני בוטה עם מספר קטינות מתחת לגיל 13 כאשר הוא מזדהה כבן 17.

 

כאמור, עם התקדמות החקירה התגלו קטינות נוספות איתן לכאורה ביצע התכתבויות קשות של תוכן מיני וכן, עולה חשד כי הוא גרם להן להסריט עצמן בעת ביצוע אקטים מיניים בגופן ולשלוח אליו את הסרטונים. אתמול הוארך מעצרו פעם נוספת ע”י בימ”ש השלום בראשל”צ עד לתאריך 3.11.22 .

 

כל מי שחש נפגע מהפרופיל הנ”ל מוזמן ליצור קשר עם מוקד 105 להגנה על ילדים ברשת. כידוע, יחידה 105 פועלת להגנה על ילדים ונוער ברשת האינטרנט. ביחידה פועל, בין היתר, מוקד 105- המוקד הלאומי להגנה על ילדים ונוער ברשת. המוקד משלב פעילות משטרתית במאבק באלימות רשתית לצד נציגי משרדי ממשלה: המשרד לביטחון פנים, משרד החינוך, משרד הבריאות, משרד המשפטים ומשרד הרווחה. המוקד מעניק שירות הוליסטי לציבור בתחום עיסוקה של היחידה. במסגרת יחידה 105 פועלים מפלג חקירות ומודיעין, המפעילים כלים טכנולוגיים מתקדמים לאיתור ואכיפה נגד עבריינים המבצעים עבירות כלפי קטינים ברשת.

imageעוד כתבות

בודק...