כוכב רכש: לירון אופיר עף על אשדוד ומתכנן לכבוש את המדינה

לירון אופיר, פצצת צחוק עם שפם ואשדודי בהתהוות, הוא ללא ספק הדבר הכי חם ברשת בחודשים האחרונים. עם סרטונים קורעים מצחוק, מאות אלפי צפיות ואינספור חיקויים – רגע לפני שהוא עולה לראשונה על הבמות (כל הכרטיסים להופעות הראשונות נמכרו מראש), בראיון ל"אשדודי" הוא מספר על השנתיים האחרונות המטורפות בחייו, על האישה עדן-לי ועל האהבה לאשדוד: "חבל שלא נולדתי כאן!"

image 2813 imageתגובות imageהדפסה
article

"אני מתרגש מהמחשבה שאני מלווה אנשים בחיי היום יום שלהם עם ההומור שלי. זכיתי!" לירון אופיר (צילום: אריק סטודיו לצילום)

בדיקת שמיעה: אין לכם טיקטוק? לא חשוב. גם לא אינסטגרם? גם לא חשוב, כי בכל מקרה אי אפשר להתחמק מלירון אופיר (כל עוד יש לכם חבילת גלישה), שפשוט שורף את הרשת ומככב בכל פלטפורמה וקבוצת וואטסאפ אפשרית.

 

עם משפטים קאצ'ים כמו "שומעתתת??", "את בבעיה", ו-"אם ייודע לי…" שהפכו לביטויים הכי שכיחים בסלנג בזמן האחרון, אופיר (29), חיפאי במקור שהפך אשדודי רשמי לפני שנתיים (תיכף נגיע לזה),  הוא ללא ספק הדבר הכי חם היום ברשת, עם אינספור סרטונים קורעים מצחוק , שזכו למבול של חיקויים ושיתופים.

 

 

sss

האהבה, ההשראה והחברה הכי גדולה שלו. "הפכה אותי לאדם יותר מצחיק". לירון ועדן-לי אופיר (צילום: אריק סטודיו לצילום)

 

האישה שאיתו

רגע לפני שהוא עושה את הצעד הגדול ויוצא במופע סטנד-אפ ראשון (10.1 בבית החייל בת"א, סולד אאוט), תפסנו אותו לשיחה יחד עם האישה עדן-לי ברקע, אבל למעשה היא הכי במרכז שיש – הכוח המניע והמוזה הראשית של לירון.

 

ש: איך הכרתם?

 

"שמע, זה סיפור… אחד הגדולים. התחילה איתי לפני שנתיים ומשהו באינסטגרם, שלחה לי בקשת חברות…"

(עדן מתערבת): "זה לא נקרא בקשת חברות, זה לא נכון"

(לירון): "היא שלחה לי בקשת מעקב, מה זה נקרא??"

(מתחיל ויכוח אז אני "בורר" ופוסק פה כדי להתקדם): "שלחה בקשה?, זה תופס"..

לירון: "אז זהו, שלחה, התחילה איתי.. ואני עשיתי לה גם כמה לייקים, ואחרי 5 ימים של הודעות בלתי פוסקות והומור קורע מצחוק,  נפגשנו.

יש לי משפחה באשקלון אז הגעתי לאזור במיוחד כדי לפגוש אותה ולהישאר כבר לישון אצלם אחר כך.  משם אי אפשר היה להפריד בינינו, ידעתי מהרגע הראשון שהיא האחת שלי."

 

ש: איך הצעת נישואים?

"אחרי חצי שנה נסענו לאילת כל המשפחה ביומולדת של אבא שלה… אמרתי גם למשפחה שלי שיבואו איתי.. ככה כששתי המשפחות שלנו שם, כרעתי ברך באמצע הבריכה במלון  מג'יק פאלאס, כמובן שלקחתי את המיקרופון מהצוות בידור שם, היא בכלל חשבה שזה עוד קטע של צחוקים ושטויות שלי, אבל כשאמרתי לה מול כולם שאני לא מדמיין את החיים שלי בלעדייך, אני רוצה להתחתן איתך"…

 

ש: חלק מרכזי מההומור שלך עוסק בזוגיות איתה. היום זה נראה שהיא לא מתרגשת ממך, ואפילו זורמת…  איך זה היה בהתחלה?

"מההתחלה זה היה ככה ולא השתנתה.. היא אותו דבר מהיום שהכרנו, ואם כבר, אני זה שהשתנה פה. בהתחלה, הייתי אדם הרבה יותר עצור ומאופק, אבל עדן-לי באה ושחררה אותי, אני אומר לך שהיא הפכה אותי לאדם הרבה יותר מצחיק. הכל זה בזכותה. הכרתי אדם שפשוט יודע ליהנות מהחיים ולא לחשבן יותר מידי לשום דבר, ואני למדתי ממנה איך לשחרר קצת ולזרום… "

 

גם חדר כושר, גם כנאפה, ואז הגיעה הקורונה וטרפה את הקלפים. לירון על רקע הכנאפה בחיפה (צילום: אינסטגרם)

 

כושר, כנאפה, ורוברטו בן שושן

אמנם לירון פגש לרגע את אור הזרקורים לפני כמה שנים כשנכנס לבית "האח הגדול" (ממנו יצא אחרי שהתגעגע למשפחה), אבל את ה"התפוצצות" הגדולה הוא דווקא חווה אחרי שכבר פנה לכיוונים אחרים לגמרי בחיים.

" עד לפני שנתיים הייתי בכלל מאמן כושר בחיפה. במקביל,  פתחתי עסק של כנאפה שאבא שלי למעשה ניהל"..

"ואז התחילה הקורונה והיה לי קשה להסתדר… עברתי לא פחות מ- 4 מקומות עם כל הסטודיו, הציוד, המתאמנים, במקביל – לא הצלחנו להתרומם עם העסק של האוכל,  עניין של מיקום לא טוב כנראה, כי המוצר היה פגז. זאת הייתה תקופה לא קלה, גם מנטאלית.. אמנם הייתה לי את הבריחה עם הסרטונים והצחוקים והיו לי כמה אלפי עוקבים, ועדיין, לא בדיוק ידעתי מה יהיה איתי הלאה".

 

ואז באה עדן-לי…

 

"כפרה עליה. באותה תקופה היה לי קשה אפילו להעלות תמונות של עצמי, אני חששתי אולי אני מגמגם? אולי אני טועה במשהו?… כשהכרתי את עדן-לי היא העלתה לי את כל הביטחון העצמי ועשיתי סוויץ', רציתי לקדם את הסטודיו והיא ראתה שאני נתקע עם עצמי, והיא באה ואמרה לי : "שומע? אתה לא מעניין אף אחד, תפסיק לחשוב כאילו כולם עוסקים בך, שחרר!…"

 

ש: ומתי הבנת שכל הצחוקים והסרטונים האלה והעוקבים.. זה משהו שאשכרה אפשר לעשות ממנו כסף וקריירה?

"מאז שאני זוכר את עצמי אני מצחיק את הסביבה. זה פשוט קורה.. אשתי האמינה בי מההתחלה ועודדה, ראיתי שאני מדבר להמון אנשים, עם הסרטונים של היום יום שעשיתי מצאתי עצמי נכנס לעוד בית ולעוד בית… דרך התגובות ברחוב, אני מרגיש שאני מלווה אנשים ביום יום שלהם, זכיתי בזה, אני מתרגש מזה.

 

ואז אתה מקבל הודעה מ…

ואז יום אחד אני מקבל הודעה משוקי ביטון (בעלה של הזמרת עדן בן זקן והשותף של רוברטו בן-שושן בסוכנות לייצוג אמנים), שמספר לי כמה הם אוהבים אותי  ונהנים לעקוב אחרי מה שאני מעלה, והציעו לייצג אותי."

"אני לומד מהם המון, הם מקצוענים ברמה הכי גבוהה שיש, אבל הם קודם כל בני אדם מדהימים, שיש לי איתם חיבור חזק ברמה הרגשית והחברית.  יחד איתם אני מרגיש כמו במשפחה אחת גדולה, תחושה שמכירים כבר שנים אחורה."

"הם נותנים לי לא מעט עצות מקצועיות, אבל דואגים גם לשמור אותי כמו שאני. ביחד אנחנו משדרים על אותו גל, ועובדים בעיקר עם הלב".

מיוצג ע"י שוקי ביטון ורוברטו בן שושן. "חיבור ברמה הרגשית, מרגיש כמו משפחה" (צילום: אריק סטודיו לצילום)

 כל ההופעות הראשונות נמכרו מראש

 

מהרגע שנוצר הקשר בין שוקי ורוברטו לבין לירון, ההומור והצחוק קיבלו כיוון יותר רציני וממוקד ולירון החל להתכונן במרץ לקראת השלב הבא המשמעותי בחיים – לעלות על הבמה, למופע סטנד-אפ מלא , כבר לא (רק) הומור ומערכונים ברשת, אלא הופעה שלמה על הבמה – מול קהל – בלייב.

מהרגע שהודיע בסטורי כי נפתחת מכירת כרטיסים להופעה הראשונה (10.1), תוך חצי שעה נמכרו כל הכרטיסים!  לא מפתיע שאותו דבר קרה בדיוק גם עם ההופעות הבאות שנקבעו… היסטריה של ממש.

 

ש: עם איזה חומרים אתה מגיע להופעה?

 

"מי שמכיר ועוקב אחרי מן הסתם כבר יודע שאני אוהב לעסוק בחיי היום יום שלי וכמובן בזוגיות שלי עם עדן-לי, המשפחה והחברים.. אז ההופעה תכיל המון חומרים על זוגיות וחיי הנישואים,  אבל אני גם חוזר אחרוה אל הילדות שלי בחיפה ויהיו עוד מלא הפתעות".

 

 

ש: לא חבל שכבר תקלה על ההתחלה? מתי ההופעה באשדוד??

"תקלה תקלה.. אבל שתדע לך שאנחנו עובדים על זה. אני והצוות שאיתי רוצים לתת לאשדוד את המופע הכי מדובר והכי מלוטש שיש… בכלל, אני לא יכול להסביר כמה אני מתרגש מכל מה שקורה סביב ההופעות והקהל שרוכש כרטיסים, אני רוצה לומר לכל מי שקורא שאני מעריך את זה מאד, מרגיש שאתם איתי בנקודה מאד משמעותית בחיים ועושים ומלווים אותי לאורך כל הדרך הזאת מלמטה. אלף פעמים תודה!"

 

ש: חושב כבר מה הלאה? שיעורי משחק?

"אני לא יודע, מבחינתי השמיים הם הגבול ולא פוסל כלום אבל אני בעיקר נהנה ממה שקורה איתי עכשיו וכמובן מחבק את הקהל בחזרה"

איפה לירון בעוד עשור?

(עדן-לי קופצת ועונה ראשונה) " במקום הכי גבוה שיש!!"

"אני מקווה לעשות הכל מהכל… אם זה משחק, אם זה פרסומות, פסטיגל.. אבל מעל הכל – הופעות בלי הפסקה. אין דבר שיותר משמח אותי מלהיות מול האנשים להצחיק אותם ולצחוק יחד איתם. זאת האהבה הכי גדולה".

 

"נוהל חירום" - מתוך עמוד האינסטגרם של לירון אופיר

"חבל שלא נולדתי כאן!"

לירון אמנם חיפאי במקור, אבל מזה כשנתיים מתגורר באשדוד, אליה הגיע (בלית ברירה) בעקבות אשתו עדן-לי, קוסמטיקאית מצליחה – ואושיית רשת בהתהוות בפני עצמה.  ואם חשבתם שהוא עף על אשתו, חכו שתשמעו איך הוא מתלהב מהעיר…..

 

ש:  איך התרשמת מהאשדודים?

 

"אשדוד זה המקום הכי טוב שיכולתי לגור בו ואני אשכרה מצטער שלא נולדתי כאן,  אני אוהב שכולם אוהבים ומחבקים אותי, עוד לפני שהתפרסמתי… זאת עיר עם אנשים אותנטיים ועממיים.. גם אלה שעם קצת פוזה, מהר מאד מיישרים איתך קו.  כל אדם שני שאני פוגש ברחוב בא ומחבק איתי, אני מת על  העיר הזאת. מבחינתי לא זזים מכאן לעולם".

על אשדוד: "מחובר לאנשים ולעיר הזאת, לא זז מכאן לשומקום". כל ההופעות הראשונות סולד-אאוט מראש

imageעוד כתבות

baner

שבועיים לאחר שהוגדרה כנעדרת: אותרה תושבת העיר רחל ונה

13:42 | 27/05/2024
baner

"שום כלום": צמד ההיפ הופ האשדודי מיכאל מיכאלי ו- id4n מככבים בערוץ MTV

15:26 | 26/05/2024
baner

נא לשבת: הנגרייה הקהילתית של 'אשדוד טף'

13:28 | 26/05/2024
baner

בחודש יוני הקרוב: אירועי ״ימים של ספרים״ באשדוד

13:06 | 26/05/2024
baner

יום התרמה מיוחד בסטאר סנטר: מד"א במבצע מיוחד עקב חוסר במנות דם

12:48 | 26/05/2024
baner

טרגדיה: ילד קטן נספה בדליקה שפרצה בדירה ברובע ח'

23:33 | 25/05/2024

imageהמלצות נוספות

sss

שבועיים לאחר שהוגדרה כנעדרת: אותרה תושבת העיר רחל ונה

‫חן בוקר‬‎ אמר

13:42 | 27/05/2024

sss

"שום כלום": צמד ההיפ הופ האשדודי מיכאל מיכאלי ו- id4n מככבים בערוץ MTV

‫חן בוקר‬‎ אמר

15:26 | 26/05/2024

sss

נא לשבת: הנגרייה הקהילתית של 'אשדוד טף'

‫חן בוקר‬‎ אמר

13:28 | 26/05/2024

imageעוד כתבות

baner

שבועיים לאחר שהוגדרה כנעדרת: אותרה תושבת העיר רחל ונה

13:42 | 27/05/2024
baner

"שום כלום": צמד ההיפ הופ האשדודי מיכאל מיכאלי ו- id4n מככבים בערוץ MTV

15:26 | 26/05/2024
baner

נא לשבת: הנגרייה הקהילתית של 'אשדוד טף'

13:28 | 26/05/2024
baner

בחודש יוני הקרוב: אירועי ״ימים של ספרים״ באשדוד

13:06 | 26/05/2024
baner

יום התרמה מיוחד בסטאר סנטר: מד"א במבצע מיוחד עקב חוסר במנות דם

12:48 | 26/05/2024
baner

טרגדיה: ילד קטן נספה בדליקה שפרצה בדירה ברובע ח'

23:33 | 25/05/2024
WordPress Ads