רצח ליאור אישטו ז”ל: הוגש כתב אישום בגין רצח בנסיבות מחמירות נגד שני בני דודים מאשדוד

פרקליטות מחוז דרום הגישה לפני זמן קצר לבית משפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד שלומי רביבו (18) בגין רצח בנסיבות מחמירות של ליאור אישטו ז"ל לפני כחודש בעיר. בן דודו של הנאשם, נדב אבוחצירה (19), מואשם בביצוע עבירות של השמדת ראיה וסיוע לאחר מעשה. בית המשפט התבקש להאריך מעצרם של השניים עד תום ההליכים

image 267 imageתגובות imageהדפסה
article

ליאור אישטו ז''ל

בכתב האישום מתואר כי בין שני בני הדודים (העצורים מאז תאריך 9..9.22, יום לאחר הרצח) ובין אישטו ז”ל היה סכסוך שטיבו אינו ידוע.

בערב הרצח (8.9), התקיים אירוע משפחתי של הנאשמים במקום בשם “גולד לופט” ברובע ד’.  בסביבות השעה 21:30 הגיעו הנאשמים במונית אל האירוע, כאשר אחד מהם היה חמוש באקדח 9 מ”מ.

בסמוך לכך, הגיע אישטו ז”ל יחד עם חברו ברכב , כאשר המנוח יושב במושב הנוסע הקדמי וחלונו פתוח.

 

על פי כתב האישום, כאשר הנאשמים הבחינו ברכב, שלומי רביבו ירה 2 יריות לעבר הרכב, אשר פגעו בראשו ובכתפו של אישטו ז”ל, ולאחר מכן נמלט יחד עם בן דודו בריצה מהמקום. במהלך מנוסתו, השליך רביבו את האקדח לשיחים.

 

חבריו של אישטו ז”ל הבהילו אותו לבית החולים ‘אסותא’ באשדוד אך מאמצי ההחייאה נכשלו והוא נפטר בשעה 22:30.

 

כתב האישום מתאר כי לאחר הרצח הנאשמים נמלטו לדירה של מכר בחולון, ומשם נסעו יחד עם אביו של רביבו אל טבריה שם נרשמו במלון מקומי תחת שם בדוי.

סמוך לכך, שוטרי משטרת ישראל עצרו את השניים במלון כשלגופם בגדים שונים מאלה שלבשו בזמן האירוע.

 

רביבו מואשם ברצח בנסיבות מחמירות, עבירות נשק, שיבוש מהלכי משפט, והשמדת ראייה, ואילו אבוחצירא מואשם בסיוע לאחר מעשה עבירה.

 

נגד השניים, בעלי עבר פלילי קודם, הוגשה בקשה למעצר עד תום ההליכים.

 

sss

האקדח שעל פי המשטרה שימש לרצח והושלך לשיחים (צילום: דוברות המשטרה)

imageעוד כתבות

בודק...