חזל”ש – ראש העיר הודה לצוותים והמריא לחופשה בחו”ל

עם כניסתה לתוקף של הפסקת האש שסימנה את סיומו של מבצע "עלות השחר" והנחיות פיקוד העורף על חזרה מלאה לשגרה – הודה ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי לכלל הצוותים והעובדים שעסקו במלאכה במהלך שלושת ימי המבצע – ומיהר לנתב"ג לצאת לחופשה פרטית. "אנו חוזרים לשגרה מלאה עם מגוון אירועים מסגרת "קיץ ישראלי אשדוד" – ומאחל לכולנו קיץ שמח ובטוח"

image 215 imageתגובות imageהדפסה
article

יכול לסמן לעצמו ניהול מוצלח של העורף האשדודי. ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי בתור לצ'ק אין בנתב"ג

תם מבצע “עלות השחר” – וכעת חזרה לשגרה – לאחר בוקר מהוסס עם לא מעט מסגרות שעדיין לא חזרו לפעול עקב החשש משבריריות הפסקת האש – בשעות הצהריים כבר יצאו הנחיות פיקוד העורף על חזרה מלאה ורשמית לשגרה מלאה.

 

ראש העיר ד”ר יחיאל לסרי, שיחד עם צוותי העירייה והמתנדבים יכולים לסמן לעצמם מבצע מוצלח מבחינת ההיערכות בעורף המקומי (פתיחת מקלטים, תגבור המוקדים וכו’) – הודה לכלל העוסקים במלאכה בפוסט בעמוד הפייסבוק:

 

” אשדוד הוכיחה שוב אחדות. לאורך כל ימי המבצע שמרנו יחד על ההנחיות מצילות החיים, תמכנו וסייענו אחד לשני והוכחנו כי העורף חזק ואיתן. יחד הענקנו לכוחות הביטחון, ללוחמים וללוחמות, את השקט לפעול ולהרחיק את האיום מעלינו ולאפשר לאזרחי ישראל חיי שגרה נורמטיביים”

 

 

sss

"חוזרים לשגרה מלאה" - פוסט התודות של ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי (פייסבוק)

 

 

“אני רוצה להודות למשטרת אשדוד, למד״א, כב״ה, הביטחון העירוני והעומד בראשו אריה איטח, חיילי וחיילות פיקוד העורף, איגוד ערים לאיכות סביבה, עובדות ועובדי עיריית אשדוד, המתנדבים והמתנדבות, שסייעו מסביב לשעון”, הודה לסרי והוסיף:

“אנו חוזרים לשגרה מלאה ולחגיגות הקיץ שהכנו לכם, עם מגוון אירועים והופעות במסגרת ‘קיץ ישראלי אשדוד’, ומאחל לכולנו המשך קיץ שמח ובטוח”

 

 

 

מיד לאחר מכן, מיהר ראש העיר אל שדה התעופה יחד עם רעייתו עירית לחופשה פרטית.

 

imageעוד כתבות

בודק...