הפורץ שלא נוצץ: צפו בצעיר מקומי מנסה לברוח עם מסך טלויזיה כשהוא רכוב על אופניים

צעיר מקומי ניסה לגנוב טלוויזיה לאחר שפרץ לחנות חשמל בעיר. בתיעוד ממצלמות האבטחה הוא נראה מנסה לברוח איתם על אופנים חשמליים אך ללא הצלחה. כוחות השיטור לא התקשו לאתר אותו כעבור זמן מה ואז התברר כי מדובר בחשוד אשר שוחרר ע"י בית המשפט, לאחר שניתן בו אמון שיימנע מכל ביצוע עבירות רכוש נוספות, וזה חזר במהרה לסורו

55 תגובות הדפסה
article

השודד ניסה לברוח עם המסך על אופנים חשמליים

יוקר המחיה כנראה ממשיך לעשות את שלו ורגע לפני חג ראש השנה נצפה צעיר מקומי כשהוא מנסה לגנוב טלוויזיה לאחר שפרץ לחנות חשמל בעיר. בתיעוד ממצלמות האבטחה הוא נראה מנסה לברוח איתם על אופנים חשמליים אך ללא הצלחה.

 

כוחות השיטור לא התקשו לאתר אותו כעבור זמן מה ואז התברר כי מדובר בחשוד אשר שוחרר ע”י בית המשפט, לאחר שניתן בו אמון שיימנע מכל ביצוע עבירות רכוש נוספות, וזה חזר במהרה לסורו. רפ”ק קרן טולדנו, קצינת החקירות והמודיעין במשטרת אשדוד מסרה: “מדובר בחשוד אשר שוחרר ע”י בית המשפט לאחר שניתן בו אמון שיימנע מכל ביצוע עבירות רכוש נוספות, וזה חזר במהרה לסורו ונעצר בתגובה מהירה של שוטרי התחנה לאחר שפרץ לבית עסק בסיטי”.

 

כך או כך, הרכוש הגנוב הוחזר לבעליו ע”י השוטרים וכתב האישום שהוגש ע”י יחידת התביעות המשטרתית בלכיש, מייחס לו מלבד עבירת ההתפרצות והגניבה גם עבירה של הפרת הוראה חוקית והתבקש מעצרו עד תום ההליכים.”

sss

עוד כתבות

תגובות