גן נעמ”ת ביאליק: המנהלת החדשה טרם הגיעה, וההורים עדיין מתלוננים

הסאגה סביב גן הילדים ''נעמת ביאליק'' הייתה אמורה להסתיים בתחילת השבוע עם מינויה של המנהלת החדשה, אך בקרב ההורים יש תחושה שמורחים אותם והשבוע אף נרשמה "מיני תקרית" בין שתי אימהות וצוות הגן לגבי הנהלים. הטענה המרכזית: חוסר במענה ראוי מאחר והצוותים לא זמינים בטלפון ועדיין אין מנהלת לפנות אליה. המשך מעקב 'אשדודי'

image 352 imageתגובות imageהדפסה
article

ההורים עדיין מחכים למנהלת החדשה

אפשר לדבר עם המנהלת? הזמן מתקדם ועדיין ההורים בגן ביאליק של נעמ”ת עדיין מחכים לעדכון בנוגע למנהלת החדשה שהייתה אמורה להתחיל את תפקידה השבוע.

תזכורת: הורי הילדים בגן נעמת ביאליק בעיר זעמו בחודש וחצי האחרון לאור העובדה שמתחילת השנה אין מנהלת לגן  – ולפיכך אינם זוכים למענה על הטענות שעולות, זאת מאחר והגננות והסייעות אינן רשאיות לתת תשובות בשעות שלאחר יום הלימודים.

 

”כל הורה מול אחראית הכיתה ואם אין לה תשובות אין לנו מענה” אמרו לנו מספר הורים שאף דיווחו על חוסר במענה ראוי מאחר והצוותים לא זמינים בטלפון ואין מנהלת לפנות אליה.

 

אמא לילד בגן תיארה את המצב: “כבר שבוע בערך אני שומעת על כך שיש מנהלת חדשה אבל אף אחת לא פנתה אלינו, לא עשו לנו שיחה ולא עדכנו אותנו. השבוע היו כמה הורים שלקחו להם בקבוקים או מוצצים ששייכים לילד שלהם אבל הם לא קיבלו מענה בטענה שהצוות לא עוסק בציוד אלא בילדים. יש עוד כמה וכמה סיפורים כאלה כאשר מישהי שטוענת שלכאורה נגנבו לה טיטולים מהתיק – הבעיה היא שאין אף אחד שיגשר וינהל את הדבר הזה ולכן זה ממשיך להתנפח”.

 

מחכים ללירן

 

בבדיקה שערכנו מצאנו כי המנהלת החדשה, לירן דיגמי מזרחי, עברה את מבחני המיון בהצלחה. היא בעלת תואר בחינוך וניסיון בתחום. בתחילת השבוע היא עבדה באופן חלקי לצורכי  הדרכתה אבל ביום שלישי הייתה אמורה להתחיל לעבוד באופן מלא – ההורים מצידם טוענים שזה לא המצב. בכל אופן, לצורך קליטתה המליאה תלווה אותה במהלך שלושת החודשים הקרובים מנהלת מעון האורן (יא) , מרגרט רייכמן.

 

 

זהבה אלימלך יו”ר נעמת מרחב אשדוד הגיבה: ”בשבוע הבא נוציא הודעה מסודרת”.

 

imageעוד כתבות

baner

"למה מחכים? שיקרה כאן שוב אסון?" עובד עיריית אשדוד נותר ללא קורת גג וישן ברחבת העירייה

18:03 | 08/12/2022
baner

צומת הרצל/ בן גוריון מציג: רולטה על הכביש

11:01 | 08/12/2022
baner

תכירו את המורים שיצטרפו לתיכון אמית י' ויובילו מסלולים חדשים

09:13 | 08/12/2022
baner

"אתם לא רוצים שזה יקרה לילד שלכם"- הפגנה למען הילד בן ה12 שהותקף מינית

09:08 | 08/12/2022
baner

מחירי הדירות בעיר עלו יותר מהממוצע הארצי בעשור החולף

13:51 | 07/12/2022
baner

חנייה משלהם: רחבת עיריית אשדוד הפכה לחנייה פרטית שמסכנת וחוסמת גישה להולכי רגל

13:49 | 07/12/2022
בודק...