ילדי גן אתרוג שובצו לקייטנה זמנית באשכול גנים אחר

אחרי ארבעה ימים בבית: ילדי גן אתרוג קיבלו בשורה מעודדת כאשר היום הם הגיעו לקייטנה זמנית בגן כלנית לשעבר. בשלב זה הסאגה סביב הגננת בגן אתרוג טרם נפתרה - ולכן אין אפשרות שהילדים יגיעו לקייטנה בו. ההורים מסופקים לעת עתה ומקווים לחזרה לפיתרום סופי שיביא לחזרה מלאה לשגרה

image 284 imageתגובות imageהדפסה
article

ילדי גן אתרוג בקייטנה זמנית בגן כלנית

ילדי גן אתרוג חוזרים למסגרת חינוכית, בערך.
הבוקר, ההורים הנרגשים פתחו את שנת הלימודים, חמישה ימים מאוחר יותר מהמתוכנן , כאשר הרשות פינתה עבורם את גם כלנית לשעבר ברובע י”ב ושלחה את הילדים לקייטנה עד שהעניינים בגן אתרוג יוסדרו.

 

כרגע גן אתרוג פעיל ולמרות שהגיעו אליו כחמישה ילדים בממוצע בימים הראשונים, היום הוא נותר שומם מאחר וגם ההורים שכבר שלחו את הילדים לגן המקורי, החליטו ליישר קו עם ועד ההורים של הגן ושלחו אותם לקייטנה בגן כלנית. במשרד החינוך עדין לא התקבלה החלטה רשמית בעניין הגננת שמצידה מגיעה לעבודה מדי יום.

 

כאמור, הכדור כרגע במגרש של משרד החינוך שצריך לקבל החלטה מעשית לגבי הגן על פי האופציות שהוצגו להורים. אחרי שהם איימו כי תיערך הפגנה הבוקר, בעירייה מיהרו להסדיר להם קייטנה זמנית. כזכור, הסיבה המרכזית בגינה הילדים לא בגן אתרוג היא כי ההורים אינם מרוצים משיבוץ הגננת ומהסאגה שקדמה לפתיחת השנה במוסד החינוכי.

 

הסיפור הסבוך החל כבר לפני שבועיים וחצי כאשר רוב ההורים שיבצו את הילדים שלהם לגן אתרוג מתוך ידיעה שהגננת היא אירנה והסייעת היא קטי. הבעיה היא שלפני שבועיים וחצי ההורים התבשרו שהן לא ממשיכות. ההורים החלו לבדוק מי תחליף את הגננת אירנה ובבדיקות שערכנו, כך על פי טענות ההורים, התקבל מידע שלילי על הגננת החדשה, לכאורה, הן מתוך המערכת ומגננות, סייעות ואנשי מקצוע בגן אחר בעיר אותו היא הובילה.  בשלב זה הילדים חזרו למסגרת כלשהי ועבור ההורים זה הרע במיעוטו.

 

מעיריית אשדוד לא נמסרה תגובה.

ממשרד החינוך לא נמסרה תגובה.

imageעוד כתבות

בודק...