יום בחיי אשדודי > איש האקדמיה וחיי הלילה רוי גורדון

רוי גורדון (27) דמות מוכרת בחיי לילה בעיר, מהבעלים של בר הנאפו בחמש השנים האחרונות. הוא לובש כמעט תמיד שחור, יש לו גם תואר שני בפסיכולוגיה ותכף נספר לכם למה הוא אף פעם לא הולך עם כפכפים. אז איך נראה יום בחיים שלו?

image 511 imageתגובות imageהדפסה
article

רוי גורדון יום בחיי (אלבום פרטי)

כפול ארוך

על אף שהוא לגמרי איש חיי לילה הוא מקפיד להתעורר מוקדם יחסית בבוקר. גורדון מתעורר תמיד ביקיצה טבעית ופותח בקפה ראשון תמיד בחוץ. אין לו מקום קבוע, זה די משתנה בהתאם לשעה שהתעורר אבל הקפה תמיד אותו הקפה – אספרסו כפול וארוך, בלי סוכר ובקבוק סודה בצד. את הקפה הראשון הוא בדרך כלל מעביר לבד או במקומות של חברים שיש אצלם מכונת אספרסו. בדרך כלל הוא לוקח איתו את הלפטופ והסיגריות.

 

sss

כפול ארוך. הבוקר של גורדון

 

ארוחת בוקר בצהריים אצל החברים בעלמא

 

יש חיבור מגניב לאללה בין החבר’ה של הנאפו לחבר’ה של מסעדת ה- עלמא. הם כבר מזמן הפכו לחברים טובים שמבלים אחד אצל השני ידיי יום כמעט. גורדון פוקד את המקום ואוכל לצהריים בדרך כלל את המנת ל”ג בעומר שלהם – מוסר ים בטאבון על תפוח אדמה מדורה, עגבניות מגורדות שמן זעתר שמנת, בצל סגול וסומק.

המנה המועדפת לצהריים בעלמא (קרדיט: אינסטגרם)

 

חמישה דברים שלא ידעתם על גורדון >

 

  1. לפני כעשור הוא חזר ממסיבת טבע ועבר תאונת דרכים שבה נכרתה לו האצבע ברגל ימין. זו הסיבה שלרוב הוא לא נועל כפכפים וכאלה.
  2. הוא ממש אוהב ללמוד, אחרי 8 שנים באקדמיה, מצב שהוא יתחיל ללמוד שוב בקרוב משהו חדש.
  3. כבר עשור בערך שהוא לובש כמעט רק בגדים בצבע שחור אבל הוא בכלל אוהב את הצבע סגול.
  4. יש לו קעקועים רק ברגליים – 15 במספר.
  5. אם כסף לא היה אישיו, הוא היה הולך ללמוד קולנוע ולהתפרנס מזה.

גורדון (צילום: רועי כהן)

 

מעביר את הערב עם כוס לאפרויג ביד (וויסקי, NO ICE)

 

אין מקום שמרגיש יותר בית כמו הבית ולרוב תמצאו אותו בלילות בבר שבבעלותו (עם השותפים רזיאל רגב ולירן גמליאל) ולפעמים גם באמצע היום. חוץ מהעבודה בנוהל, הוא גם מי שאחראי על כל הקשור לתוכן ושיווק של המקום ועושה את זה די קול יש לומר (לא מכירים את האינסטוש של הנאפו? לחצו כאן).

imageעוד כתבות

בודק...