תקיפת איש הצוות הרפואי בבית הדר – הוארך מעצרו של החשוד בדקירה

החשוד (בן 26), נעצר אמש לאחר שעל פי החשד הגיע למוסד הרפואי כשהוא שיכור ובאמתחתו סכין - והחל להתעמת עם איש צוות שביקש להוציאו מהמקום. במהלך העימות, איש הצוות נדקר קלות והחושד נמלט מהמקום, אך אותר כעבור זמן קצר ע"י שוטרי תחנת אשדוד. בית המשפט האריך הבוקר את מעצרו עד ליום ראשון הקרוב. במשטרה רואים בחומרה יתירה כל ניסיון לפגוע באנשי הצוותים הרפואיים על רקע עבודתם.

image 158 imageתגובות imageהדפסה
article

בית הדר (צילום: אתר אשדודי)

בימ”ש השלום האריך הבוקר את מעצרו של החשוד שנעצר ע”י השוטרים זמן קצר לאחר שעל פי החשד תקף אמש איש צוות במוסד הרפואי-שיקומי “בית הדר” שברחוב אורט בעיר, מאחורי תחנת הדלק “גל”.

 

בהמשך לחקירת המשטרה שנפתחה אמש ע”י חוקרי תחנת אשדוד בגין אירוע דקירת איש צוות במוסד הרפואי בעיר אשדוד, לאחר מעצרו המהיר של החשוד (26, אשדוד), גביית עדויות ואיסוף ממצאים נוספים בזירה, מפרטי החקירה עולה שהחשוד הגיע ככל הנראה למוסד כשהוא בגילופין וכשבאמתחתו סכין, שם החל עפ”י החשד לגדף ולתקוף את אחד מאנשי הצוות שניסה להתעמת עמו, עד שהחשוד שלף את הסכין, דקר ופצע אותו באורח קל.

 

החשוד כאמור נמלט מהמקום, ותוך זמן קצר לאחר שהשוטרים איתרו את פרטי זהותו, הצליחו לאחר מרדף לאתר ולעצור אותו, ובמקביל אותרה גם הסכין בנתיב בריחתו.

 

הרקע למקרה עדיין נמצא בחקירה.

 

החשוד הובא הבוקר בפני בימ”ש השלום, שהאריך את מעצרו עד לתאריך 3.7.22.

 

במשטרה ציינו, משטרת ישראל רואה בחומרה עבירות תקיפה תוך שימוש בנשק חם או קר, ובמיוחד כאלו המבוצעות כלפי צוותים רפואיים ומשרתי ציבור על רקע עבודתם ותפקידם. חוקרי המשטרה מבצעים את כלל הפעולות במטרה להביא את החשוד לדין בגין מעשיו.

imageעוד כתבות

בודק...