תאונה קשה בין משאית לרכבים פרטיים בצומת עזריקם – יש נפגעים

תאונה קשה בין משאית ל-3 רכבים פרטיים בכביש 3703 בין עזריקם לבאר טוביה. לבית החולים אסותא הגיעו 5 פצועים ברמות שונות. נסיבות התאונה נחקרות

image 124 imageתגובות imageהדפסה
article

צילום: דוברות אחוד הצלה

היום מעט לאחר השעה 15:00 התקבל דיווח במוקד מד”א על תאונת דרכים בין משאית לבין מספר רכבים פרטיים על הכביש שבין מושב עזריקם לבאר טוביה.
בעקבות התאונה, רכב אחד עף אל תעלה בצידי הדרך ורכב אחר נמחץ תחת המשאית ההפוכה.

כוחות רבים של מד”א ואחוד הצלה שהגיעו במהרה למקום פינו לבית החולים אסותא באשדוד מס’ נפגעים ברמות פציעה שונות.

אלי כהן, דובר מחוז דרום בכיבוי והצלה: “במוקד 102 התקבלו קריאות רבות על תאונת דרכים קשה בכביש העוקף את קרית מלאכי באר טוביה. צוותי כיבוי והצלה רבים מתחנות אשדוד וקרית מלאכי הוזנקו למקום האירוע. לוחמי האש שהגיעו למקום החלו לבצע הערכת מצב, במקום נמצאת משאית הפוכה על מספר כלי רכב כאשר זוהו בשלב זה 4 לכודים שזקוקים לחילוץ. לוחמי האש מתחילים בשלב זה בפעולות חילוץ מורכבות בכדי לחלץ את הלכודים ובעזרת כלים הידראוליים כבדים. כמו כן למקום הוזנק מנוף לסיוע בהרמת המשאית מאחד מכלי הרכב”.

בועז שרון סגן ראש סניף איחוד הצלה בקרית מלאכי מסר: “מדובר בתאונה עם מעורבות ששה כלי רכב ומשאית שהתהפכה. למרבה הצער נקבע מותם של שני גברים ואשה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלו. כמו כן הענקנו בזירה סיוע למספר נפגעים נוספים במצבים שונים. כוחות הכיבוי פעלו בזירה לחילוץ הלכודים”.

התמונות ע"י דוברות אחוד הצלה

imageעוד כתבות

בודק...