רגע לפני החג: מחשב לכל ילד

רגע לפני חג ראש השנה, מישל ביטון ממחלקת התפעול בנמל אשדוד, חילק את המחשב האלף שלו במסגרת המיזם ''מחשב לכל ילד'': ''הסיפוק עצום, כשאתה רואה את הילד מקבל את המחשב עם חיוך של מליון דולר, או לראות את ההורים מאושרים עבור ילדיהם, ברגע שהם מבינים שחסכת להם כסף - זה ממלא אותי ואת חברי למיים יעקב מלול"

image 104 imageתגובות imageהדפסה
article

מלכי שיינין מבית הספר שובה ישראל משתפת פעולה עם המיזם על בסיס קבוע

מישל ביטון הוציא לפני מספר שנים את המיזם “מחשב לכל ילד”, כאשר חברו הטוב יעקב מלול חבר אליו. השניים אחראים על הטיפול במחשבים וביחד עם עוד מתנדבים רבים, כמו מרלן ויסבלום ושי אלקיים, הם ממשיכים לספק את הצרכים של ילדי העיר והסביבה.

ביטון, שעד לפני מספר חודשים היה יו”ר, עוזק גם בגמ”ח בנמל, ציוד לאבלים ועוד. בנוסף, יש לו קבוצת הטבות שפתח לטובת תרומות של עובדים ורווחה כשמי שמנהלת את הקבוצה היא אסתי בן עזרא – בזכותה המון משפחות מקבלות סלי מזון.

 

בימים אלה, ביטון וחבריו מקווים לקבל עוד חלקי מחשב. החל מהמחשב עצמו דרך המסך ועד הכבל, בכדי להמשיך במיזם. בנוסף אנשי המיזם ישמחו לקבל מחשבים ניידים שלא בשימוש וחלקי מחשבים ניידים: ”זה יעזור מאוד כי יש הרבה משפחות שזקוקות לזה – לפעמים אין מקום בדירה, כי היא קטנה “.

עוד אמר ביטון: ”אני שמח שהתודעה היא כבר מחוץ לאשדוד כאשר פונים אלינו מחדרה, נהריה, באר שבע, חולון ועוד, בבקשה למתן עזרה במחשבים, או בבקשה לקבלת מחשב” אמר לנו ביטון רגע לפני החג. ”מעבר לכך אני שמח שבלא מעט קבוצות וואטצאפ אנחנו מופיעים שם כמיזם מחשבים למען הקהילה, ופונים אלינו – ברור שנשמח לעוד אביזרים של מחשב בכדע לעזור לאחרים”.

 

 לסיכום ציין: ”חשוב לזכור כמה זה עושה טוב על הלב לכל ילד שמקבל מחשב – יש גם אנשים שרוצים להתנדב. לדוגמא פנה אליי יהודה מ’מרכז המחשבים’ מאזור א’ באשדוד ואמר לי שהוא רוצה לעזור למיזם ולתת את שירותיו בחינם”.

אגב, מלכי שיינין מבית הספר שובה ישראל משתפת פעולה עם המיזם על בסיס קבוע כאשר תלמידי בית ספר שזקוקים למחשב מזוהים – היא פונה לביטון ואנשיו ואלו מסייעים לה.

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...