‘פנינה פאי’ תככב עם הקרואסון שלה בפסטיבל הפיסטוק ב’שרונה מרקט’

פסטיבל הפיסטוק הראשון של ישראל יוצא לדרך ב"שרונה מרקט" בת"א, וכמובן ש"מלכת הפיסטוק" האשדודית, הקונדיטורית שהתחילה את הטירוף הירוק בארץ בתקופת הקורונה - תככב שם. הפסטיבל יציג במשך יומיים קינוחים בלתי נשכחים על טהרת הפיסטוק בלבד

image 226 imageתגובות imageהדפסה
article

קרואסון הפיסטוק המפורסם של פנינה פאי (צילום: שירן כהן שי)

“מלכת הפיסטוק האשדודית”: מתחם שרונה מרקט מארח בחמישי-שישי הקרובים (17-18 בנובמבר), את פסטיבל הפיסטוק הראשון של ישראל. יומיים של קינוחים על טהרת הפיסטוק, וכמובן שלאשדוד תהיה שם נציגות יוקרתית במיוחד של “פנינה פאי” – עם קרואסון הפיסטוק המפורסם שלה.

בין יוזמי הפסטיבל נמצא אוהד ראוך, בעל חשבון האינסטגרם “המגפה הירוקה” ומקים קהילת הפייסבוק “אוהבים פה פיסטוק”. ראוך הוא גם מי שהגה את הקראנץ’ פיסטוק, ששיגע בחודשים האחרונים את המדינה.

לאור הביקוש ואהבת הקהל לפיסטוק, החל אוהד לנסות ולהגשים את היעד הבא שלו – פסטיבל שלם שכל כולו על טהרת הפיסטוק. שרונה מרקט נרתמו למהלך בשמחה וכך יצא לדרך פסטיבל הפיסטוק הראשון בישראל. בחמישי-שישי הקרובים מלאו את רחבת המרקט שלל דוכנים שיציעו קינוחים שהוכנו במיוחד לפסטיבל, והכל הכל על טהרת הפיסטוק, כשמחיר לכל קינוח לא יעלה מעל 35 שקלים.

 

 

sss

אטרקציה שכבשה את כל הארץ בתקופה הקורונה ולאחריה. קרואסון הפיסטוק של פנינה פאי (צילום: שירן כהן-שי)

בין המשתתפים בפסטיבל: פנינה פאי, הפטיסרי האשדודי, עם קרואסון הפיסטוק המפורסם וסופלה פיסטוק; הולי קראק פאי: עם הקראק פאי פיסטוק וחמאת פיסטוק ושלישית מאפינס פיסטוק קלאסי, יוזו ופטל; אוטלו עם גלידת הפיסטוק המעולה וגלידת פיסטוק לימון, וכן הברז שוקולד פיסטוק; מבאלי עם מלבי פיסטוק סיציליאני וסירופ לימונצ’לו; ג’ויס עם סינרול פיסטוק חלבה ומאפה חמאה כרוך עם גלידת פיסטוק מעל; מולי – גלידריית שף איטלקית תציע גלידת מגנום פיסטוק קראנץ’ בעבודת יד בשתי וריאציות וקרפ פיסטוק שוקולד לבן ; גבי גודיז הקונדיטורית תציע עוגת גבינה עם תחתית עוגיית פיסטוק וגנאש פיסטוק מעל ועוגיית פנקייק פיסטוק פריכה ממולאת בפיסטוק טהור; וגנטינו השוקולטיירית המוכשרת מהצפון מגיעה עם כוכב השוקולדים – קינדר בואנו פיסטוק וטבלת שוקולד לבן עם פיסטוק; קופרמן מגיע עם עוגיית פרלינה פיסטוק שוקוצ’יפס ועוגיית סחלב פיסטוק קדאיף; לה פטיט פריז הקונדיטוריות ממושב עין יעקב יביאו לפסטיבל ניחוח פריזאי מרענן עם פחזניות ממולאות בקרם דיפלומט פיסטוק ופרלינה פיסטוק וטארט פיסטוק ודובדבני אמרנה; פיסטצ’יו: המקום החדש שנפתח בחיפה לאחרונה, ימכרו בקלוואת פיסטוק אותנטית וחיתוכיות פיסטוק ונוגט; ערן שוורצברד מכין קינוח ספיישל לכבוד הפסטיבל – סנדוויץ סיציליאני של לחמניית בריוש עם וופל פיסטוק קראנצ’י פירות יער וקרם מסקרפונה ומנצס יציעו כנאפה פיסטוק עם קרם פיסטוק מעל.

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...