“פגע וברח” – קשישה בת 82 על קלנועית נדרסה ברביעי האחרון ומאושפזת בביה”ח אסותא

ביום רביעי האחרון, סביבות השעה 10:00 בבוקר רכב פגע בנאיר ברייטמן – קשישה בת 82 כשהיא נוסעת על הקלנועית שלה, קצת לפני שהספיקה לעלות על המדרכה. הרכב נסע במהירות, העיף אותה באוויר ונמלט מהמקום. מעבר לכך שהודיעו למשפחה על האירוע הקשה, טרם קיבלו מענה או התעניינות כלשהי משום גורם ופונים לציבור לעזרה לאיתור הנהג/ת הפוגע >

image 142 imageתגובות imageהדפסה
article

בתמונה: הנפגעת בתאונת נאיר ברייטמן

“אני לא מצליחה להבין איך אדם כלשהו יכול היה להעיף את אמא שלי ככה באוויר ולהמשיך את היום שלו כאילו כלום”, אומרת לנו עינת ברייטמן שפירא, שאמה נפגעה בתאונת ה- פגע וברח שאירעה ביום רביעי האחרון באשדוד.

האם שנפגעה עדיין מאושפזת, לאחר עברה ניתוח קשה וארוך לקיבוע החוליה בגב. לניתוח אתמול בתשע בבוקר ובסביבות השעה שמונה בערב עלתה למחלקה, לאחר התאוששות ארוכה.

לבני המשפחה אין שום פרטים נוספים לגבי התאונה וכל העת נמצאים יחד עם אמם בבית החולים… הדבר היחידי שאמם מספרת זה שהיא זוכרת שהרכב היה בצבע שחור ושהיו שם מלא אנשים ועזרו לה קראו למשטרה ולאמבולנס.

“מהמשטרה התקשרו אחותי רחל והודיעו לה שאמא מפונה לבית החולים… בעצמי התקשרתי למשטרה אמרו לי להרים כל מיני טלפונים… וליצור קשר בשעות מאוד מסוימות. לצערי, עדיין לא קיבלנו פניות מהגורמים הרלוונטיים – לבירור לגבי התאונה או מצבה של אמא שלי”.

מכאן בני המשפחה מבקשים שכל מי שאולי ראה את התאונה או צילם יצור איתם קשר.

imageעוד כתבות

בודק...