ערבות הדדית: התלמידות עטפו את האחיינית השכולה

כשבוע לאחר הפיגוע הרצחני באזור התעשייה אריאל בו נרצחו שלושה יהודים, קיימו במדרשת אמית שחרי אשדוד 'סעודת אמנים', לעילוי נשמת תמיר אביחי, דוד של יהל קלפה, תלמידת המדרשה: "דוד שלי היה אדם מלא בשמחת חיים ובחסד".

image 39 imageתגובות imageהדפסה
article

צילום: ליאורה תורג'מן

תמיר אביחי, תושב קריית נטפים שבשומרון, נרצח לפני כשבוע בפיגוע הדקירה המשולב באזור התעשייה באריאל. אביחי היה אב לשישה ילדים, חמש בנות ובן אחד בגילים 12 עד 29. בנוסף, הוא היה גם דוד של תושבת העיר, יהל קלפה, תלמידת המדרשה אמית שחרי.

 

יהל שיתפה את חברותיה אודות הדמות המיוחדת של תמיר אביחי הי”ד: “דוד שלי היה אדם מלא בשמחת חיים ובחסד, כל פעם שהיינו מגיעים אליהם- היה פותח את ביתו לכולנו ממש כמו שלמדנו שאברהם אבינו היה עושה עם האורחים שלו”.

 

תמי בן זקן, ראש מדרשת אמית שחרי אשדוד, אמרה: “הידיעה הקשה העציבה וטלטלה אותנו כמו כל עם ישראל. היה חשוב לנו להעביר מסר כי בשעות קשות אלו, נכון להשתמש בארגז הכלים היהודי, בכוחה של תפילה ובחיזוק הערבות ההדדית. אנו משתתפות בצער המשפחות ומתפללות לרפואת הפצועים”.

 

כזכור, בסיום מסע הדקירות באזור התעשייה אריאל, המחבל גנב רכב שמצא במתחם, והחל בנסיעה על כביש 5. במהלך מנוסתו מהמקום, המחבל התנגש בכמה כלי רכב – עד שרכבו הושבת. הוא יצא מהרכב, דקר את אביחי, ואז לקח רכב נוסף ונהג נגד כיוון התנועה, עד שהתנגש ברכב אחר.

 

 

 

imageעוד כתבות

בודק...