על קו ישראל – גאורגיה: ד”ר קפולר מאסותא יבצע ניתוחי ילדים בטיביליסי

מנהל יחידת כירורגיית הילדים בבית החולים באשדוד אשר בעל ותק של 20 שנה בתחום, הוזמן על-ידי בית החולים האוניברסיטאי של המדינה ממזרח אירופה על מנת לבצע סדרה של ניתוחי ילדים. ד"ר קפולר סירב לקבל תשלום מהמדינה המארחת ואמר בהתרגשות "אומנם מדובר בהישג מקצועי, אך קודם כל בגאווה ישראלית עצומה"

image 44 imageתגובות imageהדפסה
article

ד"ר ודים קפולר. גאווה עצומה.

גאווה גדולה עבור בית החולים אסותא פרט ומדינת ישראל בכלל!  מנהל יחידת כירורגיית הילדים בביה”ח הציבורי אסותא אשדוד, ד”ר ודים קפולר, הוזמן ע”י בית חולים אוניברביטאי בטביליסי, בירת גיאורגיה לבצע סדרה של ניתוחי ילדים.

ד”ר ודים קפולר, מנהל יחידת כירורגיית הילדים, ובעל ותק של יותר מ 20 שנה בתחום, הוזמן ע”י קטדרה לכירורגיית ילדים בבית חולים אוניברסיטאי של גיאורגיה להגיע למדינה ולבצע בה סדרה של ייעוצים רפואים וניתוחי ילדים.

ד”ר קפולר נענה לפנייה, ואף סירב לקבל על כך תשלום מהמדינה המארחת. בסה”כ שהה הד”ר בגיאורגיה יומיים, במהלכם ניתח בהצלחה שני ילדים. הקטן שבהם, בן 10 חודשים והגדול בן 11 שנים. בנוסף, הרצה בהתנדבות לרופאים המקומיים.

 

 

לקראת המאורע המרגש, הסביר ד”ר קפולר כי: “אומנם מדובר בהישג מקצועי, אך קודם כל מדובר בגאווה ישראלית עצומה. הרופאים הישראלים הם בעלי שם ויכולות יוצאות דופן, והדבר לא נסתר מעיני העולם והמדינות השונות. אני חש גאווה עמוקה על ההזדמנות לסייע לעוד ילדים בעולם לחיות חיים בריאים וטובים יותר”

מנכ”ל בית החולים הציבורי אסותא אשדוד, ד”ר ארז ברנבוים בירך את ד”ר קפולר ואמר: “אני שמח וגאה על היענותו של ד”ר קפולר להזמנה. איכותו של בית החולים הציבורי אסותא אשדוד נמדדת לא רק במקצועיות אנשיו, כי אם גם באנושיותם וברגישותם. יש לנו במה ובמי להיות גאים”

imageעוד כתבות

בודק...