נפתחה הקלפי בבית החולים אסותא עבור המאושפזים

כדי להעניק נגישות ביום הבחירות גם לחולים המאושפזים, בבית החולים 'אסותא' באשדוד פתחו עמדת קלפי שתשרת כ-300 מצביעים שאין באפשרותם להצביע בקלפי הקרובה לביתם. "דבר שמבטא את היותנו מדינה דמוקרטית"

image 68 imageתגובות imageהדפסה
article

עמדת הקלפי למאושפזים בבית החולים אסותא (דוברות אסותא)

בבית החולים ‘אסותא’ באשדוד החליטו לקחת יוזמה מבורכת שתאפשר למאושפזים בבית החולים, אילו שאינם יכולים לבחור היום במועמדם לממשלת ישראל, להצביע בקלפי.

הנהלת בית החולים פתחה עמדת קלפי שתשרת כ-300 מאושפזים ותהיה פתוחה מהשעה 08:00 עד השעה 20:00, כאשר החצי שעה האחרונה מיועדת אך ורק לחולי קורונה המאושפזים בביה”ח.

ורד פרץ מזכירת מחלקת פגיה ומזכירת הקלפי בביה”ח הציבורי אסותא אשדוד, מסבירה:
“בימים האחרונים קיבלנו הנחיות לגבי אופן ההצבעה וההתנהלות בקלפי בית החולים הציבורי אסותא אשדוד, בדגש על הצבעות המטופלים המאושפזים בביה”ח שאין ביכולתם להצביע בקלפי הקרובה לביתם. אנחנו צפויים לכ-300 מצביעים כמו גם מספר מצביעים ממחלקת קורונה שלגביהם ואופן הצבעתם יש הנחיות מיוחדות יותר. לצד השמחה שבאה לידי ביטוי בזכות של כל אחת ואחד מאיתנו ללכת ולממש את זכותו להצביע – דבר שמבטא את היותנו מדינה דמוקרטית, אני תקווה שאירועים אלו יתקיימו בתדירות נמוכה יותר ומדינת ישראל תזכה לכנסת ומממשלה יציבות יותר וזאת בעיקר אל מול האתגרים הרבים שעומדים לפתחנו”

sss

דוברות בית החולים אסותא

imageעוד כתבות

בודק...