נמל אשדוד: דו”ח אחריות תאגידית

חברת נמל אשדוד פרסמה את דו"ח האחריות התאגידית לשנת 2021. הדו"ח מרכז בתוכו את כלל הפעילות שנקטה החברה במהלך שנת הדיווח ומשקף את העשייה החברתית-סביבתית המגוונת של הנמל וכן את הישגי הנמל בתחומים אלו

image 70 imageתגובות imageהדפסה
article

חברת נמל אשדוד מפרסמת  את דו”ח האחריות התאגידית לשנת 2021. הדו”ח מרכז בתוכו את כלל הפעילות שנקטה החברה במהלך שנת הדיווח ומשקף את העשייה החברתית-סביבתית המגוונת של הנמל וכן את הישגי הנמל בתחומים אלו, ביניהם פיתוח אקסלרטור בינלאומי להקמת חממה טכנולוגית בתחומי הנמל, והטמעה של מעל 40 סטארטאפים במסגרתה. 

2. שיתוף פעולה חוצה יבשות עם אוניברסיטת ניו-ג’רזי. 

3. קיום כנס חדשנות וקיימות ראשון מסוגו, בשיתוף רשות החדשנות, משרד האנרגיה והמשרד להגנת הסביבה.

4. הגעה לפריקה בשיטות נקיות של 56% ממטעני הצובר. 5.  ירידה של 25% בתאונות העבודה.דו”ח האחריות התאגידית של נמל אשדוד נכתב בהתאם לתקן  GRI SRS הבינלאומי ועומד בדרישות הגילוי לרמת CORE.  הדו”ח קיבל את אישור ה – GRI על עמידה במסגרת הדיווח והוא מהווה חלק במגמת החברה לאמץ סטנדרטים ניהוליים מתקדמים.


לדברי יו”ר דירקטוריון נמל אשדוד, אורנה הוזמן-בכור: “אנו שמחים להציג את דוח האחריות התאגידית של חברת נמל אשדוד לשנת 2021 . כקודמתה, גם שנת 2021 הייתה מלאת אתגרים ברמה הגלובלית והמקומית. אנו גאים לשתף כי עמדנו באתגרים ויכולנו להם. בזכות תושייה, גמישות, יצירתיות ודבקות במטרה של כלל עובדי ועובדות חברת הנמל והנהלתה, שמרנו על תפקודו המלא של הנמל כגוף חיוני למשק ולחברה ועל בריאות עובדינו, נתנו מענים גמישים ומותאמים ללקוחותינו והמשכנו לקדם את תחומי הקיימות והחדשנות החיוניים להמשך שגשוגו של הנמל.”

לדברי אלי בר יוסף, ממלא מקום מנכ”ל נמל אשדוד: “אנו מבקשים להודות לכל מי שהיה מעורב בהכנת הדוח, ולכל אחד ואחת מהעובדים והעובדות בחברת הנמל – על העבודה המאומצת, המסירות, הרצון וההירתמות לפיתוח עתידו כנמל המוביל והמתקדם באגן הים התיכון.”

sss

צילום שאול ביטון

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...