נהג מונית מקומי נפגע בתאונה וכעת תובע 250 אלף ₪

נהג מונית מקומי בן 29 הפך לשבר כלי לאחר שנפגע בתאונת דרכים במהלך עבודתו. המקרה ארע כאשר הוא נהג במכוניתו בשעת בוקר כשלפתע, באחד העיקולים, מכונית שנסעה מאחוריו, פגעה ברכבו בעוצמה רבה. למרבה המזל, לא היו באותה העת נוסעים במונית ועל פי התביעה, מיד לאחר התאונה, הוא פנה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי, כשהוא מלין על כאבים לאורך עמוד השדרה.

image 56 imageתגובות imageהדפסה
article

חברת הביטוח התבקשה לפצות את הנהג בגין בסכום של 250 אלף שקלים

נהג מונית מקומי נפגע בתאונה וכעת תובע 250 אלף שקלים מחברת ביטוח, זאת לאחר שבבית החולים הומלץ לו על מעקב של רופא המשפחה, ביקורת במרפאה אורתופדית וטיפול במשככי כאבים. בימים שלאחר התאונה, הנהג נבדק על ידי שורה של רופאים מומחים מתחום האורתופדיה, שהמליצו לו על טיפולי פיזיותרפיה אינטנסיביים וכן על טיפולי הידרותרפיה, נטילת משככי כאבים והמשך מעקב אורתופדי.

 

בדיקת CT של עמוד השדרה הצווארי והמותני, העלתה כי הוא סובל מפגיעות לאורך עמוד השדרה. בעצת רופאיו, ביצע הנהג את כל הטיפולים הרפואיים, אך כל זאת ללא הטבה משמעותית במצבו. בצר לו, פנה הנהג לעזרתם עורכי דין המתמחים בייצוג נפגעי תאונות דרכים ועבודה. לדברי עוה”ד שלו, עד התאונה, הנהג היה עצמאי לחלוטין, עבד לפרנסתו ולא נזקק לעזרה, ואילו לאחר התאונה, הוא הפך לשבר כלי ונזקק לעזרת הזולת גם בפעולות היומיומיות הפשוטות ביותר.

מכיוון שמדובר בתאונת דרכים שאירעה במהלך העבודה, הגישו עוה”ד שלו בקשה למוסד לביטוח לאומי (המל”ל) להכיר בעובד כנפגע עבודה. המל”ל קיבל את הבקשה, וועדה רפואית מטעמו, שבדקה את העובד, קבעה לו שורה של נכויות זמניות וכן 14.5 אחוזי נכות לצמיתות, שזיכו אותו במענק חד פעמי בסך 30 אלף שקלים.

עורכי הדין ציינו כי במקרה ומצב בריאותו של הנהג יחמיר במהלך השנים כתוצאה מהפגיעות שמהן סבל בשל התאונה, הוא יהיה זכאי לפנות שוב למל”ל בתביעת החמרה במצבו – ובמקרה שיוכר, הוא צפוי לזכות בתגמולים נוספים. מיד לאחר החלטת המל”ל, הגישו עוה”ד תביעה גם נגד חברת הביטוח ‘כלל’, שביטחה את רכבו בביטוח חובה, ובה ביקשו מבית המשפט לחייב את חברת הביטוח לפצות את הנהג בגין נזקים מיוחדים וכלליים בסכום של 250 אלף שקלים.

התביעה נדונה בימים אלה בבית משפט השלום באשדוד. נמשיך לעקוב.

imageעוד כתבות

בודק...