משטרת אשדוד פשטה על שלושה מקומות ששימשו להימורים בעיר

במסגרת המטרה למגר את פעילות ההימורים הבלתי חוקית, שלושה חשודים בשנות 20-30 לחייהם נעצרו ושוחררו בתנאים מגבילים. "מדובר בניצול מצבם של אותם אזרחים נורמטיביים שנאלצים להשתמש בשירותי הלוואות" ציינו במרחב לכיש

image 148 imageתגובות imageהדפסה
article

צילום: דוברות המשטרה

מתחילת השבוע משטרת אשדוד בשיתוף פעולה עם שוטרי היס”מ, שמו את ידם על שלושה בתי עסק מסחריים בעיר ששימשו להימורים המנוגדים לחוק. הפעולה המוצלחת מצד הכוחות היא חלק מתוך מטרה רחבה לצמצום ומיגור פעילות ההימורים הבלתי חוקית , כשבמהלכה אף נעצרו שלושה חשודים תושבי אשדוד בשנות ה20-30 לחייהם שניהלו את המקומות האלו, שבינתיים אף שוחררו בתנאים מגבילים לאחר חקירה.

במהלך הפשיטה נתפסו כ-25 מחשבים המשמשים להפעלת משחקי מזל, כסף מזומן, מכשירי תיעוד והקלטה ואף ממצאים נוספים. על-פי המשטרה מדובר במקומות בהם אנשים שנקלעו למצב כלכלי לא פשוט ניסו את מזלם והשקיעו את כל הונם כדי להרוויח כסף בצורה מהירה.

מחשב ששימש למשחקי מזל עבור המהמרי0 (צילום: דוברות המשטרה)

במרחב לכיש מציינים, “מדובר בחשודים שמעבר להפעלת משחקי מזל אסורים, עוסקים עפ”י החשד לרוב גם במתן הלוואות בריבית למי שידו אינה משגת על מנת להתמודד עם קשיים כלכליים, תוך ניצול מצבם של אותם אזרחים נורמטיביים, שלרוב לאחר השתתפות באותם משחקים אסורים, מוצאים עצמם כמי שנותרו ללא דבר ונאלצים להשתמש ב”שירותי ההלוואות.”

imageעוד כתבות

imageתגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בודק...