מנכ”ל חדש לתיירות אשדוד: אדריכל רם אהרוני

דירקטוריון החברה העירונית לפיתוח התיירות באשדוד - אישר את המלצות וועדת הבחינה למינוי מנכ"ל חדש לחברה במקומו של רו"ח עופר דרי המסיים את תפקידו בסוף החודש - וכעת ימונה לתפקיד אדריכל רם אהרוני, המשמש כאדריכל העיר וממלא מקום מהנדס העיר. יו"ר הדירקטוריון, חבר המועצה גרשון פלדמן: אין ספק כי עופר דרי משאיר אחריו נעליים גדולות, אך אני בטוח כי אהרוני הוא האיש הנכון והמתאים להמשיך את תנופת התיירות בעיר". המינוי כפוף לאישור משרד הפנים

image 195 imageתגובות imageהדפסה
article

נכנס לנעליים גדולות. מנכ"ל תיירות אשדוד הנבחר - אדריכל רם אהרוני (צילום: אתר עיריית אשדוד)

דירקטוריון החברה לתיירות אישר לפני שעה קלה את  המלצת וועדת הבחינה לבחירת מנכ”ל לחברה לתיירות אשדוד  – ורם אהרוני יהיה זה שיחליף את המנכ”ל היוצא – עופר דרי, לאחר 6 שנים מוצלחות מאד בתפקיד.

 

 

בהודעה מטעם תיירות אשדוד נמסר: “הוחלט הן בוועדת הבחינה והן בדירקטוריון החברה לבחור ברם אהרוני כמנכ”ל החברה במקומו של עופר דרי שיסיים את תפקידו לאחר 6 שנים ועובר לתפקיד מנהל מחוז דרום-מרכז בחברת עמידר – החברה הממשלתית לדיור. רם מתפקד כיום כאדריכל העיר אשדוד ומ”מ מהנדס העיר. דירקטוריון החברה מאחל הצלחה לעופר בהמשך דרכו ולרם אהרוני בתחילת דרכו בחברה לתיירות”.

המינוי כפוף לאישור סופי של משרד הפנים.

 

המנכ”ל היוצא דרי, חולל מהפיכה עצומה בחברה לתיירות והפך אותה ואת התיירות בעיר למוקד של עשייה עניפה – בין השאר דרי יזם שורה של פסטיבלים מקוריים דוגמת “עמים וטעמים” המוצלח, “קרם זה לה קרם” (ייערך בשבוע הבא) ובכלל קידם את התחום הקולינארי שהפך להיות מזוהה עם העיר בכל רחבי הארץ. בנוסף – דרי פיתח רבות את החופים בעיר, את השייט בפארק נחל לכיש והוביל את פרויקט שיקום המצודה, יזם את “פרויקט האורות”, פיתח את פארק אשדוד-ים, הכניס תכנים תיירותיים דוגמת מסלולי טיול ללא עלות, ובשנתיים האחרונות האיץ משמעותית את קידום נושא המלונאות בעיר.

 

 

יו”ר הדירקטוריון ומחזיק תיק התיירות, חבר מועצת העיר גרשון פלדמן :”אני שמח ומברך על בחירתו של רם אהרוני לתפקיד מנכ”ל החברה לתיירות . אמנם הוא  נכנס לנעליים גדולות של המנכ”ל היוצא עופר דרי אך אין לי ספק כי הוא יוסיף וימשיך את הפיתוח התיירותי המואץ שחל בעיר בשנים האחרונות “.

sss

מסיים 6 שנים של עשייה עצומה בשירות העיר. מנכ"ל תיירות אשדוד היוצא עופר דרי

גם סגן ראש העיר, אינג’ שמעון כצנלסון, ברך את המנכ”ל הנבחר:

 

“אני מברך על בחירתו של מ”מ מהנדס העיר, רם אהרוני, לתפקיד מנכ”ל חופית – החברה העירונית לתיירות.

רם הוא הבן אדם הנכון, במקום הנכון.
עבדנו יחד רבות במהלך 4 השנים האחרונות. תחילה כאדריכל העיר, בפרויקטים רבים, לרבות כלל פרויקטי התיירות אותם הוא יקדם עתה ביתר שאת. ובחצי שנה האחרונה גם כמ”מ מהנדס העיר, הצלחנו לקדם שורה ארוכה של פרויקטים בתחום המלונאות.
אני בטוח שנמשיך לעבוד יחד בכל הכוח לקידום החזון התיירותי של העיר אשדוד בתפקידו החדש.”

imageעוד כתבות

baner

הפגיעה המינית בבן ה12 ע"י חבריו ללימודים- העירייה מגיבה: "אין ראיות לאירוע. הנושא בבדיקה"

16:01 | 04/12/2022
baner

עולה,עולה לנו: מדוע שעות החניה בתשלום באשדוד ארוכות מהנורמה ברחבי הארץ?

07:10 | 01/12/2022
baner

עכשיו זה רשמי: איקאה מגיעה לאשדוד

18:50 | 30/11/2022
baner

העירייה רכשה מערכת "חיזוי" הצפות ייחודית בשווי עשרות אלפי שקלים - צורך או יח"צ?

21:26 | 28/11/2022
baner

המחאה לא עזרה: אושרה סופית החלפתו של מיקי בן עזרי

09:52 | 27/11/2022
baner

כל הקודם זוכה: היום תחל מכירת המנויים לקאנטרי - דממה בגזרת החרדים

17:25 | 20/11/2022
בודק...