מי ”גנב” את הכסף?

35 אלף שקלים הוצאו מחשבונה של בחורה מאשדוד. היא מצידה טענה כי מדובר בגבר (עימו היא נמצאת בהליך גירושים) שהשתמש בכסף ואילו הוא טען כי לא הוא לקח את הכסף – איך הסתיימה הסאגה?

image 81 imageתגובות imageהדפסה
article

איפה הכסף? צילום אילוסטרציה

בני זוג מאשדוד חיו בשלום שנים רבות והיו ביחד לא מעט שנות נישואים, לשניים היו אף ילדים משותפים אך לאחרונה יחסיהם עלו על שרטון. הם החלו בתהליך גירושים שמהר מאוד הפך מתהליך שגרתי למלחמת התשה. על אף כי הסוגיות השנויות במחלוקת כבר הוכרעו בבית המשפט, נושא חלוקת הרכוש התגלה כמשבר של ממש.

האישה טענה בין היתר כי הבחור השתמש בכרטיס האשראי שלה בכ- 35 אלף שקלים, אלא שאז, עורך דינו דרש כי יעלו את האיש להעיד ולהיחקר בנושא.

בתחילת החקירה  נשאל האיש האם השתמש בכרטיס האשראי של האישה,, תוך שמוצגות בפניו “ראיות” המעידות על שימושו בכרטיס לכאורה בתחנת דלק. הבחור, שלא נבהל מהשאלה, ענה כי יתכן והאישה עצמה לא תדלקה, או אולי בן הזוג שלה עשה זאת. אפשרות נוספת שהעלה היא שבאחת הנסיעות המשותפות עם גבר כזה או אחר או עם חברתה של האישה, היא כמובן לא נהגה אך השתמשה בכרטיס בכדי לתדלק ומפה הופעת חיובי האשראי.

 

לאחר מספר שאלות, כשלא הצליחו עורכי דינה של האישה להוכיח כי האיש אכן משך כספים, ביקש עורך הדין, שרון קולסקי, להגיב. הוא טען כי במצב כזה בו התביעה לא מצליחה להוכיח כי האיש משך את כספי האישה, חייב בית המשפט לדחות את תביעתה, לקבל את אותם כספים בחזרה.

 

לבסוף, קיבל בית המשפט לענייני משפחה באשדוד את טענתו של עורך הדין של הגבר, קבע כי נציגו לא יחזיר את הכספים וכי על בני הזוג להגיע להסכם סופי ומכובד בהקדם, כפי שאכן קרה.

imageעוד כתבות

בודק...