מהפכת בתי המלון בעיר ממשיכה – 4 בתי מלון נוספים אושרו אתמול בועדת בנין ערים

ועדת בניין ערים אישרה אתמול תוכניות בינוי של שלושה בתי מלון סביב האגם במרינה, בהם ייבנו מעל 350 חדרי מלון. בנוסף, הועדה אישרה קבלת היתר למלון בחוף לידו, ובו ייבנו 208 חדרים. כצנלסון: " קידום המלונאות נמצא גבוה בסדרי העדיפויות של מנהל ההנדסה"

image 241 imageתגובות imageהדפסה
article

הדמיה של המתחם המלונאי הצמוד לאגם במרינה

 

4 חודשים מאז שהוגשה תכנית הבינוי של בית המלון בחוף לידו (קבוצת גבאי), ועדת בניין ערים אישרה אתמול את הבקשה להיתר של המלון בן 208 החדרים. המלון ייבנה על פי השיטה המקובלת שעיריית אשדוד דוגלת ומקדמת – מלונאות יחד מגורים:  כתנאי למתן היתר לבניית דירות למגורים, היזם הפרטי מתחייב להקים תחילה בית מלון ולעמוד בתנאים הנלווים לכך.

המלון, מצטרף לתכנית של החברה העירונית לתיירות לפיתוח אינטנסיבי של טיילת החוף הצפוני הכולל בין היתר גלגל ענק, פארק מים, מבשלת בירה ושדרוג הטיילת הקיימת.

 

תנופת הפיתוח סביב האגם במרינה:

 

 

בנוסף, אישרה הועדה תכניות בינוי של 3 בתי מלון נוספים במתחם אגם המרינה, סביבו עתידים להיבנות לא פחות מ-8 בתי מלון בבעלות יזמים פרטיים. מתחם המרינה, פרויקט אשר היה תקוע במשך עשרות שנים, נמצא בשלבי פיתוח מתקדמים ועתיד להיפתח לציבור בתחילת שנה הבאה. באמצע המתחם הוקם אגם המרינה עם טיילת חדשה משולבת בפודטראקים וסביבו מתוכננים לקום בתי מלון עם מגורים  הנמצאים בשלבים שונים בתהליך קבלת ההיתר מול עיריית אשדוד. הראשונים לקבל אישור על תוכניות הבינוי הם בית המלון הצפוני במתחם שיהיה גדול ויכיל 220 חדרים ועוד 2 מלונות סביב האגם שיכילו 70 ו 74 חדרים.

סגן ראש העיר והממונה על מינהל ההנדסה, שמעון כצנלסון, מסר בתגובה: “משנכנסתי לתפקידי כממונה על ההנדסה, שמתי את פרויקטי המלונאות בראש סדרי העדיפויות של המינהל. סיעתי ממונה גם על החברה העירונית לתיירות שמקדמת את תכנית האב לפיתוח המלונאות וגם על החברה לפיתוח אשדוד שאמונה על פיתוח המרינה. שילוב הכוחות בין כלל הגורמים העירוניים מתחיל למשש את תכנית האב התיירותית שלנו, בדרך ליעד של 32 בתי מלון ברחבי העיר והפיכת אשדוד לעיר תיירות.”

imageעוד כתבות

בודק...