כתב אישום הוגש נגד בחור שביצע מעשים מגונים כלפי נשים באשדוד

כתב אישום הוגש נגד יצחק רומאנו (23) בגין מעשים מגונים ותקיפה כלפי עוברות אורח באשדוד. על פי המתואר, רומאנו נהג להטריד נשים בזמן שרכב על אופניו ברחבי העיר - ולאחר מכן להימלט מהמקום. הפרקליטות מבקשת כי יישאר במעצר עד תום ההליכים נגדו

image 125 imageתגובות imageהדפסה
article

8 אישומים של עבירות מעשים מגונים ותקיפה מינית. יצחק רומאנו

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית משפט השלום באשקלון כתב אישום נגד יצחק רומאנו (23), אשר לאור יום ובהזדמנויות רבות, כשהוא רוכב באופניים חשמליים באשדוד, התקרב למתלוננות ונגע בישבנן, וכל זאת לשם סיפוקו המיני. כמו כן, הכה הנאשם בראשה של אחת המתלוננת בתגובה לכך שצעקה בבהלה לאור מעשי הנאשם וכן ניסה לתקוף מתלוננת אחרת.

 

באחד המקרים לדוגמה, צעדה מתלוננת לבדה ברחוב משה דיין שבעיר אשדוד. באותה העת רכב הנאשם על האופניים החשמליים שלו וכשהבחין במתלוננת, צועדת לפניו, התקרב אליה מאחור כשהוא רכוב על האופניים ונגע בידו, בחוזקה בישבנה, מעל הבגדים, וכל זאת לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיני.

במקרה אחר, מתלוננת צעדה לבדה בשדרות בני ברית. באותה העת רכב הנאשם על האופניים החשמליים שלו וכשהבחין במתלוננת נוספת צועדת לפניו, התקרב אליה מאחור כשהוא רכוב על האופניים ונגע בידו בישבנה.

במקרה נוסף מתלוננת צעדה לבדה ברחוב רבי נחמן מברסלב. באותה העת רכב הנאשם על האופניים החשמליים שלו וכשהבחין במתלוננת צועדת לפניו, התקרב אליה מאחור כשהוא רכוב על האופניים ונגע בישבנה.

 

כתב האישום, שהוגש ע”י עו”ד שלומית מלקו, מייחס לנאשם 8 אישומים בגין ביצוע עבירות של מעשים מגונים, וכן עבירות תקיפה ונסיון לתקיפה. הפרקליטות ביקשה לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

 

imageעוד כתבות

בודק...