כוחות יס”מ פשטו הלילה על מתחם הימורים בעיר

המאבק של משטרת ישראל בהימורים אסורים ובהפעלת מקומות למשחקי הימורים נמשך כאשר לוחמי היס"מ פשטו הלילה על מתחם הימורים ברחוב אגוז בעיר. הם פרצו את הדלת לאחר שלא נענו לדרישותיהם לפתוח אותה

image 69 imageתגובות imageהדפסה
article

מרחב לכיש של משטרת ישראל, ממשיך את המאבק בהימורים אסורים ובהפעלת מקומות למשחקי הימורים – לוחמי היס”מ פשטו הלילה על מתחם הימורים בעיר אשדוד. כוחות המשטרה באשדוד, בהם לוחמי יס”מ לכיש ויחידת יואב, פשטו הלילה על מתחם ברחוב אגוז בעיר אשדוד, שם פרצו את הדלת לאחר שלא נענו לדרישותיהם לפתוח אותה.

 

עם כניסת הכוחות, אותרו במקום 4 חשודים, בהם מפעיל המקום ו 3 נוספים שלפי החשד שיחקו במשחקי הימורים, נתפסו כ 20 מחשבים המשמשים להפעלת משחקי ההימורים ורשומות המשמשות עפ”י החשד לניהול ההימורים. מפעיל המקום עוכב לחקירה בחשד להפעלת מקום למטרת הימורים.

 

במשטרה ציינו, פשיטה זו מצטרפת לפשיטות נוספות שנערכו בשבועות האחרונים במספר מוקדים בגזרת מרחב לכיש, ופעם נוספת הצלחנו לחשוף משחקי מזל האסורים עפ”י חוק, אשר פועלים תחת מסווה של עסקים או שטחי מסחר. אותם משחקים המנוהלים ומתקיימים בניגוד לחוק, עלולים להביא את המשתתפים בהם להפסיד את כל הונם האישי ובכך להוות פגיעה אנושה בתא המשפחתי, ואף להביאם לכדי ביצוע עבירות פליליות במטרה להשיג כספים נוספים למטרת הימורים.

 

צילומים- דוברות המשטרה

imageעוד כתבות

בודק...