חנה גור עשתה את זה קודם > ה’ביצה’ בוחנת מערכות יחסים ופערי גילאים

הבוקר הגיעו לאולפן של "פאולה וליאון" הזמרת האשדודית חנה גור יחד עם בעלה בשלוש וחצי הנשים האחרונות - בן לוי לשוחח על ה"פער" הגילי ביניהם (12 שנים!) ואיך זה מצליח (חמסה טפו), זאת לאחר שנוצר לאחרונה דיום ציבורי בנוגע למאיה בוסקילה וג'קי אזולאי שחשפו שהן במערכת יחסים עם בני זוג שצעירים מהן

109 תגובות הדפסה
article

חנה גור ובן לוי באולפן אצל "פאולה וליאון"

זוגיות בין אישה מבוגרת לגבר שצעיר ממנה ביותר מעשור – האם יש לזה סיכוי? ובכן, הבוקר הגיעו יחד חנה גור (40) ובן זוגה בן לוי (28) להתארח בתכנית הבוקר של ‘קשת 12’, באולפן של ‘פאולה וליאון’ כדי לשוחח בדיוק בנושא הזה.

 

הזוג התארח בעבר וחזר לדבר על הפער ביניהם – 12 שנים מפרידות ביניהם – “לטובתה” של גור. הנושא חזר לאחרונה לכותרות בעקבות מערכות היחסים החדשות של ג’קי אזולאי ומאיה בוסקילה ועוד כל מיני זוגות שחווים את החיים שלהם באופן הזה. דיון התפתח באולפן וגם מטפלת זוגית שנכחה אמרה שאנשים מאוד מתעניינים במערכות יחסים כאלו וככל הנראה גם מקנאים בהן והסבירה את הדברים הללו לעומק… אמרה שלרוב א.נשים מבקרים את מערכות היחסים הללו ולא תמיד ברור מדוע עדיין פערי גילאים כשהאישה מבוגרת יותר מהגבר עדיין נתפסים כמשהו יוצא דופן.

 

מאיה בוסקילה, למי שלא יודע יוצאת עכשיו עם בחור שצעיר ממנה ב- 18 שנה… אז גור דיברה בעיקר על העניין הזה – שמדובר בנשים שהיו כבר בזוגיות, התחתנו, הביאו ילדים… ועכשיו יוצאות לדרך חדשה בשנות ה- 40 שלהן וסוף סוף חיות את החיים שלהן כמו שהן רוצות ולא כפי שככל הנראה, חייבות… מבלי לחשבן לאף אחד.

 

 

 

עוד כתבות

תגובות