הערב ב’אח הגדול’ > סבא של שחף רז מרגש עד דמעות

רגע לפני הגמר הגדול שישודר במוצ"ש הקרוב - 17.09.22 נכנס ישראל אזולאי - סבו של הפיינליסט מאשדוד שחף רז אל בית האח וריגש אותו (ולא רק אותו) עד דמעות. צפו בקטע קצר מתוך הפרק שישודר הערב ב'רשת 13'

708 תגובות הדפסה
article

צילום מסך רשת 13 - שחף רז וסבו ישראל אזולאי

לשחף רז – המתמודד האשדודי שעלה לשישיית הגמר בתכנית ‘האח הגדול’ יש חיבור מיוחד לסבא שלו –ישראל אזולאי, אשדודי ותיק ומוכר בעיר שהפתיע וריגש אותו עד דמעות, כשהגיע רגע לפני אירוע הגמר לבקר אותו בבית האח > קבלו הצצה למפגש בפרק שישודר הערב. הגמר למקרה ושכחתם ישודר במוצ”ש הקרוב, 17.09 בערוץ 13 – ואל תשכחו להיכנס להצביע (לינק).

 

ישראל אזולאי  סבא של שחף, הוא דמות מוכרת מוותיקי העיר, שמתפלל באופן קבוע בבית הכנסת “אחוות ישראל” , ישראל הוא גימלאי של נמל אשדוד שהיה פעם חבר הועד התפעולי בנמל.

בפרק שישודר הערב, הוא מגיע לבקר את הנכד שלו –  בבית האח הגדול. בוידיאו תוכלו לקבל הצצה קטנה להתרגשות העצומה של שחף  כשהוא פוגש אותו וכיצד אזולאי נותן ציון ’10’ לכל הפיינליסטים ואפילו מתבדח קצת על זה שהוא יותר גדול מהאח הגדול עצמו.

 

 

sss

סבתא וסבא אזולאי. צילום מסך מהאינסטגרם של שחף רז

הסב ישראל הוא אביה של תמר אזולאי (אמו של שחף), ויחד עם רעייתו סימה –  היו לעוגן חשוב ומשמעותי בחייו של שחף, ואולי המודל העיקרי לכיצד חיי זוגיות אמורים להיראות בעיקר בשנותיו כנער שחווה טלטלה עם הפרידה של הוריו ויש בין השניים חיבור מיוחד. השניים אף בילו יחדיו, עם כל המשפחה בטיול שורשים במרקש במרוקו בשנת 2017.

טיול שורשים משפחתי ביחד (מתוך: דף הפייסבוק של שחף רז)

עוד כתבות

תגובות