“דמעתי בהמנון, הקהל נתן לנו כוח אדיר ואני מקווה שנחזיר להם”

אחרי התיקו הביתי המסופק 2:2 נגד נבחרת איסלנד אמש, מאמן נבחרת ישראל הטרי, אלון חזן, מסכם את המשחק הראשון שלו ומוצא הרבה סיבות לאופטימיות. אופיר מרציאנו שהיה אשם בשער הראשון יצא בתחושות מעורבות

image 206 imageתגובות imageהדפסה
article

השני ביוני 2022 ייחרט כציון דרך משמעותי עבור המאמן האשדודי, אלון חזן. אמש (חמישי) הוא עמד לראשונה על הקווים כמאמנה הראשי של הנבחרת הבוגרת של ישראל, אלא שהתקווה להשיג ניצחון בפרימיירה התנפצה לה לאחר שהנבחרת סיימה בתיקו 2:2 מול נבחרת איסלנד באצטדיון “סמי עופר” שבחיפה.

 

“דמעתי בהמנון, הקהל נתן לנו דחיפה אדירה ומקווה שנחזיר להם” אמר בסיום חזן בראיון הראשון לאחר ההתמודדות. “היינו נגד יריבה חזקה ולא שחקנו מול קבוצה שבאה להתבטל. הגענו להרבה הזדמנויות אבל צריך לתת את הדעת הל התקפות המעבר של היריבה נגדנו”.

 

הנבחרת עלתה ליתרון מוקדם משער של ליאל עבדה, אלא שהאיסלנדים הפכו את התוצאה עם שני שערים שנבעו מאשמה די ישירה של השוער האשדודי, אופיר מרציאנו, כל זאת לפני ששון וייסמן החלוץ המחליף איזן את התוצאה לקראת הסיום וקבע חלוקת נקודות די הוגנת.

 

חזן התייחס גם להופעה הפושרת של שוערו ואמר “מדברים על מרציאנו שקיבל גול כזה אבל הוא שוער מצוין שגם עצר שער ודאי לפני”.

 

מרציאנו בעצמו הוסיף בסיום ואמר “זו טעות שלא מתאימה לי אבל זה חלק מהכדורגל ונשב לנתח מה עשיתי לא טוב ונשתדל להימנע מזה בהמשך. תחושה מעורבת כי זה בית מאוד צמוד וכל נקודה חשובה”

אופיר מרציאנו ומנור סולומון. צילום מסך ערוץ הספורט

imageעוד כתבות

בודק...