גני הילדים ‘אופק ו’אלומות’ עברו “טיפול קוסמטי” שאינו מספק את ההורים

לפני חודשיים הורי הילדים בגנים 'אופק' ו'אלומות' שנמצאים ברובע י''א, התריעו על בעיות תחזוקה וחששו לשלוח את הילדים בפתיחת שנת הלימודים. בעירייה היו מודעים לבעיה העיקרית והיא החומה הסדוקה שמסכנת את פעילות הילדים בחצר והבטיחו בזמנו: "קירות מתקלפים אלו יטופלו עד פתיחת שנת הלימודים''. יצאנו לבדוק מה השתנה מאז - אל תהיו במתח.. מעקב אתר 'אשדודי'>

image 170 imageתגובות imageהדפסה
article

החומה הרעועה מעבר לגן אלומות (צילום: פרטי)

מעקב אתר ‘אשדודי’: בתחילת שנת הלימודים התרענו כי צמד הגנים ‘אופק ו’אלומות’ בעיר לא נראים מוכנים וההורים היו מודאגים. חודשיים וחצי לאחר חשיפת המפגעים חזרנו לשטח וראינו שהמצב דומה. השיפוצים שהובטחו כי יעשו, נראים רחוקים מאד מהמציאות, וכלל אינם ראויים לקבל את ילדי הגן.

 

המפגע הבטיחותיה עיקרי הוא החומה שישנה סביב שני הגנים. לפני מספר חודשים משאית פגעה בה והורידה חלק מהקיר שנפל בתוך תחומי הגן ובמזל גדול נמנע אסון. ההורים קיוו כי לקראת פתיחת השנה דברים ישתנו אבל הגעה של כמה מהם למתחם לא בישרה טובות עבורם. בעירייה הבטיחו כי הנושא יטופל והנה בסוף השבוע חזרנו לשם ופרט לחתיכת מתכת שהודבקה לקיר למעלה, הסדקים עדין בולטים. “מכה אחת קטנה של משאית אשפה בקיר הזה וכולו מתמוטט”. אמרה לנו אמא לאחד הילדים בגן שמדי כמה ימים מבקשת לברר מול הגננת מה קורה עם הסוגיה.

 

יש לציין כי פרט לחתיכת המתכת שהוברגה לחומה, אנשי העירייה גם החליפו את הדשא הסינטטי החרוך שהיה בחצר הגן. בכל אופן, זה עדין לא ממש מעודד את ההורים, כאשר אמא אחרת בגן אלומות אמרה לנו: ”הבטיחו לסדר את החומה ועד כה לא סידרו כלום – הטייח מחוץ לגן מתקלף. היינו שם וראינו שקירות הגן עדין סדוקים. יש ירוקת על הקיר כי הצינור קצר מדי ואף אחד לא מטפל בזה. מה הבעיה להתקין שם צינור שייצא מהמזגן ישירות לאדמה ולא יטייל כך על הקירות? יש פה שבעים ילדים בסכנה ולמרות הבקשות נראה כי לא דחוף לעירייה לסדר את הליקויים כמו שצריך ועד הסוף”.

 

מעיריית אשדוד טרם נמסרה תגובה

imageעוד כתבות

בודק...