ברכות לזוכים> 28 זכאים תושבי אשדוד נבחרו בהגרלת דירה במחיר מופחת בפרויקט “בית בשדרה”

מתוך אלפי זכאים שהתמודדו בהגרלה להיות בין 141 הנבחרים שיזכו לרכוש דירה במחיר מופחת במסגרת פרויקט "בית בשדרה" במתחם וייצמן בעיר- נבחרו רק 28 תושבי אשדוד. היזם, רמי צרפתי: "בשעה טובה לכל הזוכים"

image 249 imageתגובות imageהדפסה
article

קרדיט: ארכטיק אדריכלים

בפרויקט “בית בשדרה” ברחוב ויצמן, שייבנה במקום בו עמדו מגרשי האימונים לכדורגל (“המכללה”), ייבנו סך הכל  692 יחידות דיור על ידי שני יזמים – רמי צרפתי ואחים שרבט. ברובע יוקמו גני ילדים ומעונות יום במשולב עם מתחם תעסוקה ומסחר.

היום פורסמו תוצאות הגרלת 141 יח”ד לזכאים (מתוך 282 יח”ד) שתבנה חברת רמי צרפתי בשכונה החדשה, ממנה עולה כי רק 28 זוכים הם תושבי העיר אשדוד, ועוד -4 זוכים מקרב אוכלוסיית בעלי המוגבלויות – שהוגדרה כזכאית להשתתף בהגרלות אלה במעמד מיוחד.

היזם רמי צרפתי ברך בעמוד הפייסבוק של החברה:

היזם רמי צרפתי. יבנה 141 יחידות דיור במתחם (צילום: פייסבוק)

הדמייה של כלל פרויקט "בית בשדרה" – ארכטיק אדריכלים (מתוך אתר העירייה)

ראש מינהלת הסכם הגג באשדוד, אייל דוידוביץ’ : “מנהלת הסכם הגג מברכת את היזמים “רמי צרפתי” וחברת “שרבט” על זכייתם במגרשים בפרויקט “בית בשדרה”. המנהלת ועיריית אשדוד ימשיכו לעשות כל שביכולתן על מנת לתת מענה הולם לביקוש לדיור במחיר מופחת ולביקוש לדירות בכלל ברחבי העיר. ‘בית בשדרה’ שם דגש על תכנון מרחב ציבורי איכותי לטובת התושבים, כאשר במרכזה תוקם גינה ציבורית לרווחת תושבי השכונה ומערכת שבילי הולכי רגל המקשרת בין הרחובות והשימושים השונים. נמשיך ללוות את התהליך כמו כל הפרויקטים המיועדים לבניה ונסייע ככל האפשר”. 

imageעוד כתבות

בודק...