בדרך לאסון? פיגומים ועבודות בנייה מעל חצר גן נווה ים

גן נווה ים ברובע ד' פתח את שנת הלימודים, כאשר מעל חצר המשחקים החלו עבודות תמ''א שמתבצעות ממש מעל ראשם של הילדים וההורים בלחץ: "לא חסר שייפול איזה כלי כבד לפועל שם, במקרה או שלא, זאת סכנת נפשות". בעירייה דוחים את הטענות: "הקבלן קיבל אישור ע"י כל הגורמים המקצועיים'', אבל הדברים הללו לא שכנעו את ההורים המודאגים

image 224 imageתגובות imageהדפסה
article

הפיגומים ועבודות הבנייה ברחוב שאולי מדאיגים את הורי הילדים בגן נווה ים

הפיגומים ועבודות הבנייה ברחוב שאולי מדאיגים את הורי הילדים בגן נווה ים:  אחרי שבתחילת השנה תהו מדוע השמירה הופסקה במקום, לנוכח הפועלים הרבים שנמצאים באיזור, כעת צרה חדשה נוספה להם והיא הפיגומים השונים בבניין הצמוד לגן נווה ים. הפיגומים הללו מדאיגים מאד את ההורים ועל פי התמונות שהגיעו למערכת, הדאגה שלהם בהחלט מוצדקת.

 

 

אחד ההורים דיבר על החשש: “פנינו לגננת בנושא ובכל פעם שהילדים יוצאים לחצר לשחק אנחנו מתפללים לא לקבל שיחה על איזה אסון שקרה שם. המרחק בין המרפסות שבונים אל החצר עוד חמישה- עשרה מטרים. לא חסר שייפול איזה כלי כבד לפועל שם, במקרה או שלא, זאת סכנת נפשות”.

 

 

אם לא די בכך, יש לציין כי האזור בבניה וגדוש בפועלים שעוסקים בתמ”א, בניית בית כנסת ועוד. ההורים לא מבינים מדוע אין שמירה רצינית יותר על הגנים כאשר ישנו מאבטח אחד בלבד, שלדבריהם לא נראה יותר מדי זמן בסמוך לגנים. “אנחנו שוב שומעים על התחממות ביטחונית וחוששים חס וחלילה מפיגוע כלשהו. אני לא מבינה למה אין מאבטח? כל האזור כאן בבנייה מכל כיוון, כאשר הכל צמוד לבתי ספר וגנים – מאבטח במקום ימנע פיגוע”. אמרה אחת האימהות.

 

 

תגובת העירייה: “התוכנית לתגבור האבטחה בגני הילדים הופסקה עת גל הטרור דעך ונגמר. כעת, עם פתיחת שנת הלימודים, שב הביטחון לקיים סיורי אבטחה בגני הילדים הלא מאובטחים, כפי שהיה נהוג עד כה. יודגש כי בסמוך לגן נווה ים, יש שני מאבטחים חמושים הנמצאים בקשר עין מול הגנים ברחוב הרב שאולי.

 

 

לנושא הבניה, הקבלן קיבל אישור ע”י כל הגורמים המקצועיים כולל ממונה בטיחות המועסק על ידנו, לעניין בניה בסמוך למוסדות ציבור. גם על סמך התמונה שצירפת, ניתן לראות כי גן הילדים מגודר עם גדר פאנל וגגון המגנים על הגן מפני נפילה של חומרי בניה”.

 

sss

בעירייה דוחים את הטענות. גו נווה ים

imageעוד כתבות

בודק...