איך הצליח עו”ד מקומי להשיג הסכם גירושין שלא כולל מזונות?

במדינת ישראל של 2022, קשה וכמעט עד בלתי אפשרי להשיג הסכם גירושין שבמסגרתו מקבל הגבר ''פטור'' מתשלום מזונות. אך זה מה שקרה לאחרונה בבית המשפט לענייני משפחה. אז כיצד הצליח עורך דין אשדודי להשיג עבור לקוח שלו הסכם גירושים אשר לא כולל תשלום מזונות? התשובות כאן

image 89 imageתגובות imageהדפסה
article

בעקבות הליך גירושין בין בני זוג, הורים לשלושה ילדים, נקבע כי האב ישלם מזונות. באופן די רגיל ולאחר בחינה של עובדות מוקדמות, קבע בית המשפט כי על האב לשלם מזונות בגובה של 250 ש”ח עבור כל אחד משלושת ילדיו והוצאות נוספות כאשר הקטן שבהם בן 8. זאת בשל העובדה כי משכורתו, לפי טענת בית המשפט – גבוהה מזאת של האם.

 

 

כאן נכנס לסיפור עורך הדין שרון קולסקי מאשדוד, אשר טען לאורך כל הדרך כי האב לא צריך לשלם מזונות, שכן האם מרוויחה משכורת נאה לכל הדעות.  בתוך כך, לאחר תחקיר, הצליח עו”ד קולסקי לחשוף בפני בית המשפט כי אימם של הילדים מרוויחה משכורת מכובדת, הנעה בין 11,000 ל-13,000 ש”ח.

 

 

לאור עובדות אלה, אשר הוצגו לבית המשפט על ידי עורך הדין המקומי, החליט השופט לבטל את סכום המזונות שנקבע תחילה, ולבסוף נקבע כי שני הצדדים ישאו בהוצאות מחייתם של ילדיהם באופן שווה.

 

sss

imageעוד כתבות

בודק...