אחרי הביקורת > ראש העיר הכריז על מחזור נוסף לקייטנות באשדוד גם באוגוסט

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי בהודעה משמחת להורים באשדוד > "בהחלטה משותפת שהתקבלה בדיון עם גורמי המקצוע בעירייה ובחברה העירונית לתרבות הפנאי, סוכם על פתיחת מחזור נוסף בן 3 שבועות שיתקיים באוגוסט לילדי הגנים"

image 258 imageתגובות imageהדפסה
article

קייטנות גם באוגוסט (קרדיט: פייסבוק)

ביום רביעי שעבר פרסמו בפייסבוק עיריית אשדוד וראש העיר ד”ר יחיאל לסרי על תחילת הרישום לקייטנות הקיץ, אולם עד מהרה עלו תגובות זועמות מצד הורים כועסים, בעיקר בטענה מדוע אין פתרון עבור הילדים גם לחודש אוגוסט, וגם – מדוע לא ניתן מענה עבור ילדים מכיתה ד’ ומעלה.

אמש (רביעי), הודיע ראש העיר ד”ר יחיאל לסרי בדף הפייסבוק שלו כי בהחלטה משותפת שהתקבלה בדיון עם גורמי המקצוע בעירייה ובחברה העירונית לתרבות הפנאי, סוכם על פתיחת מחזור נוסף בן 3 שבועות שיתקיים באוגוסט לילדי הגנים > “אנו מודעים לקשיים שחווים הורים לילדים צעירים ואנו עושים מאמץ מיוחד לספק מסגרת הולמת לילדים גם באוגוסט. עוד הוחלט, כי החיוב עבור הקייטנה במחזור השני יתבצע על בסיס שבועי, מתוך ידיעה שמשפחות רבות יוצאות לנפוש בחודש זה ובכך אנו מקטינים את ההוצאה ומאפשרים גמישות.  אני מודה מראש לצוותי הצהרונים והסייעות בגנים העירוניים על ההירתמות על חשבון חופשתן השנתית. אני מזמין אתכם להסדיר את הרישום בהקדם ולהנות ממסגרות איכותיות”.

הפעם בתגובה, להבדיל משבוע שעבר, רובן של התגובות היו אוהדות על ההקשבה לתושב ועל סבסוד העלות.

 

תגובות אוהדות בפייסבוק על הרחבת הקייטנות גם לחודש אוגוסט (צילום מסך)

לגבי העלויות > המחיר – 8:00-13:00 – 100 ש”ח לשבוע | צהרון – 13:00-16:00 -100 ש”ח לשבוע

imageעוד כתבות

בודק...