אשדודיות “מנהיגות את המחר”

לאור הביקוש, מחזור נוסף של תכנית ההכשרה "מנהיגות את המחר" יוצא לדרך בתחילת דצמבר. בשורה של 10 מפגשים, המשתתפות זוכות לקבל כלים לפיתוח מיומנויות, ניהול תקציב והתנסות פרקטית. חברת המועצה עו"ד אורית אלמוזלינו-רייז: "אני רואה ערך עליון בקידום נשים, אשמח לראות עוד נשים חזקות לצדי במועצת העיר"

image 99 imageתגובות imageהדפסה
article

עו"ד אלמוזלינו-רייז (במרכז) וקבוצת נשות "מנהיגות את המחר"

חברת המועצה והממונה על השוויון המגדרי עו”ד אורית אלמוזלינו-רייז, יחד עם החברה העירונית לתרבות הפנאי באשדוד, מזמינה אתכן, נשות העיר אשדוד, לתוכנית ההכשרה מיוחדת במינה – ‘מנהיגות את המחר’ – לפיתוח מנהיגות בזירה הציבורית החברתית והקהילתית במטרה להרחיב את מעגל המעורבות וההשפעה של נשים באזורן.

 

התוכנית הינה בת עשרה מפגשים פרונטליים, בעלות מסובסדת, ותקנה למשתתפות התנסות פרקטית בתכנון פרויקט תוך תרגול מיומנויות נדרשות, מיומנויות ניהול אפקטיביות, ניהול תקציב ועוד.

 

עו״ד אורית אלמוזלינו-רייז, חברת מועצת העיר וממונה על השוויון המגדרי: “לאור הביקוש של המחזור הקודם פתחנו מחזור נוסף חדש לנשים מובילות שמעוניינות לקבל כלים מנהיגותיים – גם בפן החברתי, גם בפן המנהיגותי וגם בפן הפוליטי, כל אחת לפי בחירתה! ”

“אני רואה ערך עליון בקידום נשים, במיוחד בפוליטיקה וכבר אחת מהנשים מהמחזור הראשון הכריזה על ריצה לפוליטיקה המקומית, וכן ירבו..  אשמח לראות עוד נשים חזקות לצדי במועצת העיר אשדוד”

אלמוזלינו-רייז מבקשת להודות ליו״ר החברה לתרבות גבי כנפו ולמנכל אורן טואיל שתומכים בפרויקט וכן לרונית שגיא שהינה רפרנטית הקורס.

 

התוכנית תחל ב – 5.12.22 :

מפגש אחד מדי שבועיים בבניין העירייה [בכפוף לשינויים], ובהנחיית הגב’ ויוי וולפסון.  בין השעות 17:00 -21:00

 

רפרנטית לתוכנית ויוזמת משותפת: הגב’ רונית שגיא.

ניתן לפנות אליה בכל שאלה בטל’ 054-2690102

לפרטים נוספים ולהורדת סילבוס הקורס, היכנסי כאן > https://bit.ly/3EhKCJE

ניתן גם לצלצל 6452* שלוחה 2

 

imageעוד כתבות

בודק...