צפו בוידאו> מבצע יציקת רפסודת הבטון של מפעל אלבטק החדש

השבוע הושלמה יציקת רפסודת הבטון של מפעל אלבטק העתידי בקריית ההייטק - במבצע לוגיסטי מרשים שארך כמעט 24 שעות וכלל לא פחות מ5,500 קוב של בטון שהגיעו ב600 משאיות רדימיקס מששה מפעלים שונים - בהשתתפות מאות עובדים. מנכ"ל אלבטק, רמי זורע: "חזון הקמת בית אלבטק הולך ומתגשם. זאת סנונית ראשונה של פארק ההייטק - עתידה של העיר ותושביה". צפו בוידאו של המבצע המורכב>>

image 1224 imageתגובות imageהדפסה
article

מבצע מורכב בהשתתפות מאות עובדים במשך 22 שעות. יציקת רפסודת הבטון (צילום: קבוצת סלע בינוי)

צפו במבצע היציקה המורכב שנעשה ע"י קבוצת סלע בינוי

 

 

חזון קריית ההייטק של היזם יחיאל אבו קורם עור וגידים: השבוע הושלמה יציקת רפסודת הבטון של בית אלבטק העתידי (הנמצא בבעלות משותפת של חברת אלתא ומשפחת אבו), במבצע מורכב שארך כ-22 שעות שהחל במוצאי שבת והסתיים רק ביום ראשון בלילה.

 

 

הפרויקט, המנוהל ע”י חברת סלע ביצוע ובינוי – כלל 600 משאיות מיקסר (מערבלי בטון) של חברת “רדימיקס” אשר הגיעו מלא פחות מ-6 מפעלים שונים, והזרימו סך כולל של 5 וחצי אלף קוב בטון.

 

 

בית אלבטק יהיה מבנה חכם עתיר מערכות טכנולוגיות מתקדמות ויתפרס על כ 40 אלף מ”ר ויכלול 3 קומות מרתף ו-7 קומות עליונות, מחסן רובוטי ועוד.

 

 

כבר היום, מפעל אלבטק מעסיק כ-אלף עובדים מכל שכבות האוכלוסייה – אשר רובם המכריע מתגורר בעיר אשדוד וסביבתה הקרובה.

סיום בנייתו המשוער יהיה בנובמבר 2024.

 

 

מנכ”ל אלבטק, מר רמי זורע, אינו מסתיר את התרגשותו מהתקדמות הבנייה: ” כל הכבוד לחברת סלע בינוי על הביצוע המושלם של יציקת הרפסודה, במבצע שכלל מאות עובדים והתפרס על פני יממה שלמה. אני נרגש לראות את חזון בית אלבטק הולך ומתגשם. זאת סנונית ראשונה של פארק ההייטק באשדוד, חזונו של בעלי החברה מר יחיאל אבו – לקידום העיר ותושביה”.

קרדיט תמונות: קבוצת סלע בינוי ומייק אדרי

הדמיה של בית אלבטק העתידי - רכטר אדריכלים

imageעוד כתבות

בודק...